Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #krul #wybory #niecoolstory

jako prawilny mirek głosowałem na Szpanelewskiego i to co #!$%@? moja rodzina to się w głowie nie mieści, żal mi ich

od razu hurr durr że on chce gwałcić kobiety (kto? Szpanel? xD), że jest idiotą i pajacem, że JKM chce iść tam tylko po swoje 50k pln miesięcznie

babcia powiedziała, że głosowała na ostatnią z listy PO, żeby coś tam miała, ale na pitere nie chciała, bo jej nie lubi (no #!$%@?)

jeszcze poleciał tekst, że podobno korwin w wywiadzie w tvn powiedział coś BARDZO BRZYDKIEGO i jak tak można i powinni go zamknąć w psychiatryku

argumentem na głupotę miało być to, że KNP miało 30% wśród młodych ludzi

szkoda, że ci młodzi co poszli, to są zainteresowani polityką, a ci starzy nie przeczytali nawet zdania materiałów wyborczych

jeszcze #jaruzelski że trzeba szanować bo prezydent

synek co ty wiesz, nie było cie wtedy, rosjanie byli pod granicą, są zdjęcia satelitarne (xD)

no #!$%@?, byli pod granicą ale chyba niemiecką - np. 2/3 Legnicy to byli rosjanie po wojnie

nie gówno, grudzień 70' to nieprawda, nie było cie, co ty czytasz w tych internetach

ja #!$%@?

pewne pokolenie musi po po prostu umrzeć.

żałuję, że łapię się z nimi w jedno 20-lecie i nie doczekam pełnych zmian

edit:

a jeszcze teksty, że zmarnowałem głos
  • 10
@focer Telewizornia w łapach lewicy to największa broń masowego (globalnego) rażenia. I tak już od dziesiątek lat. Gdybym był lewakiem nienawidziłbym Internetu z całego serca, bo dzięki niemu nastanie kres tej "czwartej władzy".