Wpis z mikrobloga

#wroclaw


@M4ks: Krynicka 6/8 , OCULUS na Świdnickiej ( pod Arkadami zaraz przy Placu Kościuszki ), OKO M. na ul. Wandy Rutkiewicz, OPTYK 21 ul.Szybowcowa 23. Więcej w miarę fajnych salonów nie znam. VE nie polecam, jak każdej sieciówki.

#lodz


@M4ks: OKW róg Próchnika i Piotrkowskiej, Pluta Przemek na Armii Krajowej na Retkinii, Pluta Ania na Maratońskiej, Trzeszczak w Konstantynowie na ul.Łódzkiej. To takie najlepiej wyposażone w rejonie #lodz.
@M4ks: jeśli chcesz korekcyjne to tylko cos z tych lepszych marek jak rayban, bo muszą się otwierać ramki. Krzywizna szkła nie może być zbyt duża bo też ci takich nie zrobią. W vision też robią, ale jak ja szukałem to w sumie w kazdym optyku coś znajdziesz
@Diabl0: pewnie jak ze wszystkim. Tylko najgorzej, że nie ma jakiejś powolnej ściezki spróbowania, tylko trzeba od razu wziąc i wsadzić sobie coś do oka :(

@plnk: w sensie cos ala Aviatory ci zrobili? Jaka wada?
@M4ks: Jest ścieżka próbowania. Na początku to cała operacja - szorowanie rąk, wycieranie, ponowne mycie bo na palcu został pyłek, powolne zakładanie, poruszanie powieką aby trafiły na swoje miejsce, zdejmowanie bo może wywinęła się na lewą stronę i stąd takie dziwne uczucie, ciągłe tiki, zakrapianie i inne czary mary.

Po pół roku soczewki zakładasz skacowany i zaspany bez lustra jednym ruchem palca :)
@plnk: ujemna. Nie ma tematu w sensie, ze nie da rady czy nie ma tematu że takie proste? ;)

@Diabl0: już mnie oczy bolą od samego przeczytania. Ale kiedyś trzeba będzie spróbować..
@M4ks: Dużo łatwiej zrobić, bo szkła nie robią się jak kartka papieru przy krawędziach. Tak czy siak, przejdź się, popytaj. Przy okazji - mają darmowe badanie wzroku przed zrobieniem u nich okularów.