Wpis z mikrobloga

Sam program NP jest naprawdę świetny - ma moje całkowite poparcie. Nie uważacie jednak że sam #jkm trochę zbyt radykalnie opowiada o swoich pomysłach zamiast trzymać się tego co mają w programie. Po co krzyki o tym że za wszystko trzeba będzie płacić - za szkołę, za lekarza za złamaną nogę. Nie przyciągnie tym do siebie nowych ludzi. Trzymajmy się planu wyrwania 680 tyś chwastów i uproszczenia podatków etc. a zobaczycie ile kasy jest z VAT i podatku od nieruchomości i akcyzy. Nie wspominając już o likwidacji przywilejów.

#krul teraz będzie europarlamentarzystą i boję się że jego częstsze występy w TV mogą tylko zaszkodzić NP.

#polityka
  • 5
  • Odpowiedz
@Primoza: jeżeli tygodniowa nawalanka, dzień w dzień o prorosyjskich, hitlerowskich gwałtach na kobietach i kamieniowaniu nie zaszkodziła, to już nic chyba nie jest w stanie zaszkodzić ;)
  • Odpowiedz
@spluczka: Wiesz jedno ciągnie drugie. Jak zdecydujemy sie rozmontować ZUS to mamy babki w ciąży i niepełnosprawnych a w programie mamy ochronę rodziny więc z czasem wszystkiego nie pogodzisz.
  • Odpowiedz
@Primoza: Gdyby mówił normalnie, to pewnie nikt by o nim nie słyszał. A jak powie coś "szokującego" media to odpowiednio nagłaśniają, licząc na to że ludzie odbiorą go jako oszołoma... a jednak coraz więcej ludzi umie czytać między wierszami.

Najlepszy przykład to UPR - nie ma tam korwina, mają taki sam program, a słyszałeś coś o nich ostatnio?
  • Odpowiedz
@Primoza: Bo Janusz jest jaki jest i pomimo mojego poparcia twierdziłem i twierdzę dalej, że ma "niewyparzoną gębę" i jakby czasem ugryzł się w język nawet kosztem masakracji lewaków wyszłoby to dla i niego i dla knp i dla nas dużo lepiej.
  • Odpowiedz