Wpis z mikrobloga

#wybory #krul

Jestem zadowolony z wyniku KNP, chociaż szkoda, że nie wyższy. Cieszę się bardzo, bo #knp przez to na jakiś czas zaznaczy swój udział w scenie politycznej i od teraz jest szansa na utrzymanie wzrostów (tak jak #krul powiedział 'dwukrotnie wyższy wynik w wyborach do sejmu). Dodatkowo (dla mnie najistotniejsze, bo jako jam wykopowy #lewak) otwiera to drzwi dla partii liberalnych i libertariańskich. Szkoda tylko, że nie ma żadnego istotnego lidera, no ale pożyjemy zobaczymy. Dodatkowo bardzo mnie cieszy niski wynik #ruchnarodowy (ale to tylko moje osobiste poglądy, bo mimo iż doceniam liderów i ich merytorykę to kompletnie nie moje klimaty) .

Z tych wyborów nasuwają mi się trzy główne wnioski:

1. Byłem w komisji wyborczej no i średnia wieku glosujących około 50-60 lat. Chciałoby się powiedzieć "NO #!$%@? MAĆ #przelinajo. Tak ciężko ruszyć dupę na wybory? Porozmawiać z rodzicami którzy zazwyczaj narzekają jak jest źle i im zasugerować, by spróbowali wpłynąć jakoś na to? Wynik #knp mógłby być wyższy gdyby lepiej podeszli w kampanii do starszej części społeczeństwa. Wbrew pozorom #staredziadki mają często świadomy umysł i nie głosują tylko pod siebie, bo są świadome, że dużo im nie zostało (pomijam #bojowkarydzyka).

2. Mniej krula więcej Dziambora! Koniec. Chyba nie trzeba tłumaczyć.

3. Część osób myśli, że fanatyzm zmieni świat. #bojowkakrula rozumiem zasadę 'czym więcej o nas mówią tym lepiej'. No ale nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, że wy bardziej szkodzicie niż pomagacie? #kiciochpyta Pomijam gimnazjastów z #wypok i #mirko, rozumiem pierwsze oznaki logiki nie potrafią się przebić przez burzę hormonów itp. No ale #kuce obklejać wlepkami wszystko co się da? Np. drzwi urzędu miasta! Przecież takie zachowanie odstrasza ludzi, bo to jest jawne niszczenie i oszpecanie miasta.

#gorzkiezale
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@piaskovitz: skończ się żalić. Dzisiejsi gimnazjaliści w końcu dobiją do 18 i pójdą na wybory, za kilka lat dziadki odpuszczą głosowanie :-) RN może i słabo ale jeszcze będzie czas na nich. Mieszkacie w skłotach a przeszkadza ci wlepka na drzwiach? #lewackalogika

Cieszy fakt że pederaści od palikota poza zasięgiem, to jest dla nich koniec
  • Odpowiedz
@mk89: Prawda, sam #krul o tym mówił, że czas mu sprzyja tylko, żeby gimbobojówkarze nie odstraszyli delikatnie starzejących (dojrzewających) się wyborców krula.

W skłocie nie mieszkam, nie dogadałbym się z mieszkańcami pod względem gospodarczym. ;-) #lewaktakisamotny

Mnie również cieszy wynik #europaplus no ale chyba domuyśliłeś się, że mi akurat pederaści nie przeszkadzają. Jak wolność to wolność czy to gospodarcza czy to światopoglądowa :)

Jak
  • Odpowiedz