Wpis z mikrobloga

No to przydałoby się coś z tym zrobić panowie admini. Pisałem na pomoc@ i dostałem tylko "wiadomość została przekazana do działu technicznego".
No cóż.. byłem jakoś 16:25 pod pręgierzem i jedyna większa grupka (nota bene 3 osób) zarzekała się, że nie są z wykopu ;-) Albo się spóźniłem, albo nie było żadnego spotkania..
Wcześniej odsiebie, teraz 4shared przeszedł na jasną stronę mocy ludzie! ma ktoś jakąś dobrą alternatywę z wszelkim

mp3 w 320kb/s oprócz torrentów i emule? Coś jak bardziej podobnego do tych wymienionych na początku, z góry dziękuję ;)
hehe ja akurat tego nie porzebuje, niemniej zycze powodzenia (maly hint, groove puszcza strumien audio poprzez UDP)
w przeciągu ostatnich 5 minut spadlem w wykopowym rankingu o jakieś 800 miejsc. nie żebym mial sie pociąc z tego powodu , ale bordo ładniejszy jest. co sie dzieje? juz mnie nie lubicie?
+256 dostałeś za kom. jakieś 2 dni temu, możliwe że ostatnio byłeś trochę mniej aktywny plusy trochę cię podtrzymały na życiu a teraz się wywietrzały ;D zresztą systemu rankingu /w/ nikt nie ogarnia ;PP