Wpis z mikrobloga

@burarura: Ja w dużej korpo, czas około 8 godzin. AC to taki dłuuugi test kompetencji. W moim przypadku. Rozmowa z HR test, test, prezentacja firmy (HR), test, rozmowa z managerem. No i na koniec:

Dziękuje oddzwonimy
@nigdydygdy: dzięki za odpowiedź.

w mnie to jest w ramach aplikacji na staż, więc nie wiem, czy mam się spodziewać testów a'la 'weź zaprogramuj cuda' (tu konkretów nie ma co oczekiwać, bo raz, że sami studenci, a dwa - pracują w paru językach) czy raczej będą sprawdzać umiejętności kombinowania, myślenia i pracy w grupie.

te Twoje testy były ściśle związane z Twoim stanowiskiem?
@nigdydygdy: być może przepuścili za dużo studenciaków do nastepnej tury i nie ma kiedy ich wciskać na rozmowy. dotychczas w innych firmach brali mnie po prostu na rozmowy kwalifikacyjne maks. 1h z programistami / HRem, a tutaj mam 4h na AC zarezerwować ;]
@nigdydygdy: luźno. ja co prawda jestem nowy w całym programistycznym światku i doświadczenia mi brakuje, ale planuję na AC wjechać na pełnej #!$%@? i zbajerować towarzystwo ;]

będę wołał.
@nigdydygdy: napisze trochę po czasie - byłem, wrażenia pozytywne. Prezentacja indywidualna, zadanie grupowe na umiejętność współpracy, test wiedzy, było 10 osób i chyba 6 (3 z hr i 3 z tech) 'oceniaczy'.

Wyszedłem zadowolony, po tygodniu zadzwonili ze się dostałem :)