Wpis z mikrobloga

@M4ks: @epi: moze i porządny, ale w tych laptopach zwiasy padają jak muchy. Mam z 10 znajomych z tym/podobnym modelem, i każdemu albo się szybko poluzowały, albo pękły, albo wręcz wyłamały z obudowy.
@M4ks:

Na kablu śmiga chyba każdy cały dzień


Chodzi mi, żeby płynnie wszystko działało :) Nie oczekuję, żeby bateria trzymała cały dzień przy pełnym obciążeniu (chociaż byłby to dodatkowy plus).
@epi: MacBook Pro. Nie ma się w ogóle co zastanawiać, bo to najlepsze laptopy do pracy. Przede wszystkim świetne zawiasy, które wytrzymają naprawdę wiele. No i na upartego ma też bardzo dobre głośniki w klasie laptopów.
@Sindarin: no może, u mnie działaja już rok, a korzystam od wielkiego święta - np. teraz sprawdziłem.

@epi: to pomyśl poważnie nad MacBookiem Pro (btw. sprawdz cene na apple.cz, mi wychodzi parę stówek taniej)l
@epi: Dell lub HP ze stacją dokującą . Mam HP 8440p i śmiga aż miło. Poza tym miejsce na dodatkową baterię. Ale polecam Della z quadro z serii Precision lub Latitude.

edit. Seria "Precision" to najwyższa półka i wydajność stacji roboczej.
Jak laptop ma stać cały dzień, ty wybrałbym Dell Precision, ceny od 4k. MacBook to słone przepłacanie (choć świetny system operacyjny, który swoją drogą można zainstalować na nie-Macach), a HP padają jak muchy. Dell Precision w tej chwili najbliżej do legendarnych IBM ThinkPad.
@23kulpamens: nie tylko Hp padają jak muchy, tak samo asus, lenowo, samsung itd - ale serie marketowe Wersje "biznesowe" trzymają wyższy poziom. Mam ze 3 lata Hp elitebook8440p i 0 awarii. Pracuje non stop (uśpiony tylko na kilka godzin w nocy)