Wpis z mikrobloga

Po długich dyskusjach z samym sobą ( #tfwnogf ) doszedłem... do wniosków, że oddam głos na KNP.

Co prawda nie podoba mi się pomysł "likwidacji UE" ale podoba mi się krytyczne spojrzenie na działanie UE (które dotyczy nas wszystkich). Jest też kilka mniejszych lub większych rozbieżności ideowych między mną a Panem Korwinem ale na Boga, kogoś wybrać trzeba.

Jeśli nie oddam głosu na pewno zwiększę tym samym szanse partiom PIS, PO, SLD, TR itp itd... W tej całej beznadziejności w naszej polityce najbliżej moim ideom jednak do tych P. Korwina.

Tak czy inaczej jedyny wniosek, który mi się nasuwa to taki, że rozgarnięci ludzi nie pchają się do polityki. Przez co mamy takie cyrki jakie mamy. Nie wierzę, że nie da się zrobić lepszych programów politycznych i popchnąć Polski do przodu.

Zaskakuje mnie czasami to, że świat niby współczesny jest w takim mentalnym bagnie. Jakby nie którzy nie byli w stanie dorosnąć. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku przecież :>

Pozdrawiam,

#itakmnienieznasz

#taksobiemysle #przemyslenia #knp #tagujetogowno #polityka
  • 22
@tameipdal: P. Korwin bardziej starał się dotrzeć w sposób "za bardzo na logikę" do Pani Olejnik. Dlatego wszystko brzmiało dosyć kontrowersyjnie, ale przecież nie jest jakimś idiotą żeby uważać tak naprawdę.

Przez ten cały czas starano mu się przypiąć łatkę oszołoma manipulując Jego wypowiedziami i sam nie wiem, czy w końcu sam bym czegoś takiego nie palnął.
@tameipdal: Napisałeś że postanowiłeś zagłosować na inną partie po jednym programie który miał na celu ośmieszenie Korwina i wyciągnięcie jego wypowiedzi które nie mają nic wspólnego z programem więc zostałeś zmanipulowany :)
@tameipdal: Gowin swoim zachowaniem przekonał mnie, że jest tylko sprzedajnym elementem Platformy. Ot, ukradnie trochę głosów z prawej strony od takich jak my, czyli zgadzających się z programem KNP w dużym stopniu, ale wkurzanym przez pieudolololo Korwina. Po akcji u Olejnik TW Pallada i Stokrotki, na Gowina na pewno nie zagłosuję. Może w rok udowodni, że jednak zasługuje na ten głos i wybiorę go do naszego parlamentu, ale jeśli chodzi o
@tameipdal: Czytaj uważnie. Nie napisałem, że Gowin tam zrobił cokolwiek. Napisałem tylko, że po tej akcji na niego nie zagłosuję. Akcja oczywiście to, jak już napisałem, Kowal i Olejnik najeżdżający na Korwina w bardzo agresywny sposób. Do tego dochodzi seria spotów Polski Razem, która celowała wyłącznie w JKM. Zamiast skupić się na przekonaniu ludzi, że dzieje się źle, atakują inną partię na prawicy. Polska Razem to grupa ludzi stosunkowo spokojnych, zachowawczych,