Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks #bojowkat49 #chwalesie

wołam tylko prawilnych czołgistów - obiecana niespodzianka, oglądać do końca ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@von_Bekon : @w_szafa : @Eau-Rouge : @vakarena : @Dipit @Abrakadabror : @Potfur : @jack-lumberjack : @blyskotliwy : @Sentryt @Spartacus999 : @elniks : @queerlord : @NieMaZeBoli @Rittel : @Emes91 : @Dipit : @morq : @t3m4 : @gali20 : @layne90 : @NieMaZeBoli: @gemellus : @fifithebest : @Maarloeve : @JezelyPanPozwoly : @domino19 : @el_falco : @ghoot :
kubakabana - #wot #worldoftanks #bojowkat49 #chwalesie



wołam tylko prawilnych czoł...
  • 22
@kubakabana: btw Faja czasem nie pokazywał tylko najlepszych wyników na wotreplays?Bo pamietam,że Hallack pokazuje jak mu podpasuje a Cygaro zazwyczaj tylko top wynik.Chyba,że coś sie zmieniło.

edit już wiem :D

Btw ale mutacje to ty przejdź :D
@kubakabana: Krzaki się nie "sumują". Jeśli nic nie zmienili to działa tak, że krzaki w których stoisz tracą na chwile camo w momencie strzału. Jeżeli między tobą a wrogiem są jakieś inne to one powodują, że camo jest zachowane, ale tylko jeśli są w odległości co najmniej 15m(chyba, nie pamietam) od ciebie i od wroga

tak było kiedyś, parę patchy temu -ale chyba wiele w tej mechanice nie grzebali

Kupie tego
@Abrakadabror: znaczy ja musialem miec dosyc szczescie ze tam trafilem - jak zagralem bitke to zara dawaj ja na wotriplejsa z bledem T39 w tytule ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pierwsze co to tu miraskom sie chwalilem, i potem maila do faji sirturoka i voytecha , ale tamci to #!$%@? takie ze nic nawet nie odpisza.

a faja po 5 minutach, no elo mozemy nagrywac xD