Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: Postanowiłam stworzyć mój pierwszy projekt zadania do budżetu obywatelskiego. Ponieważ dotyczy on remontu drogi, to potrzebowałam brakujących informacji od ZDiT (czy jest potrzeba wymiany instalacji podziemnych, czy możliwe będzie przebudowanie drogi w wymyślony przeze mnie sposób itd.). Znalazłam na stronie urzędu miasta emaile osób wyznaczonych do kontaktu i napisałam do jednej z nich. I na tym się ta historia kończy. Od 4 dni nie dostałam odpowiedzi, a czasu na złożenie jest coraz mniej. Czy byłaby Pani tak łaskawa i przypomniała urzędnikom ZDiT o zwyczaju odpisywania na emaile? Czy mogę złożyć projekt tak jak ja go widzę, a ewentualne zmiany będą mogły być naniesione później w trakcie konsultacji?

#lodz
  • 7
@dag_tyl: Mozna skladac. Ja w zeszlym roku sporo niedoszacowalem mojego wniosku i po obradach z automatu wniosek przeszedl z podniesiana kwota. A swoja droga tez uwazam, ze przez telefeon najszybciej uzyska sie informacje. Moj dzis juz poszedl do UMŁ ;)
@czlapka: W godzinach pracy urzędników to ciężko mi się wyrwać z pracy, czy nawet zadzwonić. Chodzi o ul. Wróblewskiego.

@michalec: tu nie chodzi o koszty, ale o zakres prac. Bo skąd ja mam wiedzieć w jakim stanie są instalacje pod ulicą? na oko mi wychodzi, że po likwidacji torowiska to mogłyby powstać dwa pasy ruchu w każdą stronę zamiast jednego. Ale bez odpowiedzi z ZDiT to ja tylko zgaduję, czy