Wpis z mikrobloga

Witam Mirki :)

Staję przed pewnym życiowym wyborem, który to wywołał u mnie pewne przemyślenia. Mianowicie jestem na etapie kończenia studiów inżynierskich na kierunku budownictwo oraz hobbistycznie dorabiam na grafice 3D(wizualizacje wszelakie, modele do druku itp.). Chciałem się zwrócić do osób które znają braże #budownictwo

i mogli by udzielić mnie informacji jak wyglądają sprawy finansowe z tytułem inżyniera. Interesuje mnie region #podkarpacie czyli #polskaz lub ewentualnie małopolska. Od razu zaznaczam, że #studbaza nie zapewniła mnie jakiejkolwiek wiedzy jak wygląda praca inżyniera budownictwa w praktyce. A jaki jest wybór? A no taki czy iść w branżę czy założyć własną działalność gospodarczą bazująca na znajomości grafiki 3D oraz 2D(tutaj mam zorientowanie w zarobkach) :)

Jeżeli nie chcecie rzucać wprost widełek na mirkoblogu to zapraszam na PW.

PS Zwracam się do Was ponieważ mój znajomy bordo twierdzi, że mirki wiedzą wszystko! :)

PS 2 Pierwszy wpis proszę o wyrozumiałość. :)
  • 12
@niedzviadek: Masz w ogóle jakiekolwiek rozeznanie w budownictwie poza tym, że je studiujesz?

W tej grafice to wygląda, że to Twoje zainteresowanie, poszerzasz je, umiesz z niego wyciągnąć jakieś pieniądze. Łatwiej będzie CI chyba w tym.
@niedzviadek: Podejrzewam (sam nie jestem biznesmenem). Ewentualnie znajdź jakąś robotę, bo żyć z czegoś trzeba, a w międzyczasie ogarniaj grafikę i może któregoś dnia stwierdzisz, że etat już nie jest potrzebny. : )