SharpNieSharp SharpNieSharp 20.05.2014, 08:27:30 3 + Dirac - https://bitcointalk.org/index.php?topic=616288.0 polecam kopanie #kryptowaluty #dirac
willapl willapl 20.05.2014, 08:32:43 0 + @SharpNieSharp: Jak wszyscy się rzuca do kopania i kupna to już tak opłacalne nie będzie.
Tomciox Tomciox 20.05.2014, 14:22:37 0 + @SharpNieSharp: @dotevo: @willapl: @bmLq: Mirki, da się na to wynająć riga?
#kryptowaluty #dirac