Wpis z mikrobloga

Z przykrością niezmierną muszę w końcu stwierdzić coś, czego jeszcze parę lat temu nawet nie podejrzewałam.

Czym jestem starsza, tym mocniej #!$%@? mnie ten kraj.

Czytam i słucham ludzi w każdym dostępnym mi miejscu, rzadko kiedy jestem jednak w stanie wytrzymać takie dyrdymały i bluzgi, dłużej niż kilka minut. #!$%@? są autorytety, na każdego każdy musi mieć haki, nikt nie ruszy mózgiem ani na milimetr, bo przecież to boli. Tak, drodzy pieprzeni spiskowcy, na każdym kroku otaczają Was idioci i złodzieje, którzy celowo pod Wami i samym sobą kopią dołki. Każdy chce Wam zaszkodzić, wpędzić ten kraj do grobu, nikt nie myśli o Polsce, każdy tylko o swoim interesie. Wszyscy politycy to czerwone #!$%@?, albo #!$%@? prawaki, nie ma żadnej rozsądnej osoby, a jeśli jest, to i tak ma ogromne grono hejterów, którzy albo szmacą jakiś fragment przeszłości danej osoby, albo fabrykują dowody, jak ich nie ma. No zastanówcie się. Albo nie, bo zazwyczaj z tego wychodzą jeszcze gorsze rzeczy. Rzygam tym krajem, bo ciągle się komuś coś nie podoba, wiecznie jest oszukiwany, okradany, każdy chce na niego źle, od dziecka, przez sąsiada, do polityka. No #!$%@?. Tak, do tego wszędzie bieda i ciężka praca i to też wina rządu... Emigrujcie wszyscy, co Wam tak źle, bo mi kurde nie było, dopóki mi tym truciem każdy dzień nie zaczął przesiąkać :> Pozdro.

#polska #oswiadczenie
  • 12
@UltimateCraving: Coś w tym jest. Mi osobiście bardzo się Polska podoba: mamy piękne góry (albo nawet kilka górek ;)), kawałek morza, Mazury (<3), wspaniałe miasta, zarówno duże jak i te małe, lasy, jeszcze więcej lasów, trochę naturalnych bogactw #!$%@? i inne. Wszystko cudowne. Tylko ta mentalność :(
@UltimateCraving: Czasem też mnie nachodzą takie przemyślenia. Polacy mają zajebistą tendencję do zwalają winy na kogoś innego jak im nie wyjdzie, nawet na pogodę :) I dają się dzielić i manipulować jak młode leszcze, kiedy tak naprawdę powinniśmy starać się we wszystkim jednoczyć.

Imo trzeba myśleć o sobie, za siebie a jednocześnie starać się być w porządku dla innych ludzi, cała filozofia
@UltimateCraving: Ludzie są denni z definicji i niezależnie od kraju. Wszędzie spora większość to tłuki i prostaki, nie ma sensu się nimi przejmować. Wystarczy ograniczyć kontakty z tą gorszą częścią społeczeństwa i życie staje się piękne :) Ja jestem zadowolony z życia tutaj i nigdzie się nie wybieram.