Wpis z mikrobloga

Kto od dwóch lat pisze licencjat?


Kto dostal od znajomej ze starych studiów wiadomosc, z którą nie pisałem 2 lata, że będzie się bronić za 2 tygodnie? (Mamy tego samego promotora)


Kto się dowiedział, że ma dokładnie 11 dni na napisanie i oddanie pracy, a ma prawie nic nie napisane (20 stron z 60 wymaganych, z czego polowa to spacje i entery)?


Jestem #!$%@? przegrywem. Moglem to dawno temu napisac, miec swiety spokoj, nie placic z zwolke i spac spokojnie w nocy.

Potrzebuję na szybko rady jak to napisac, jak zaplanowac czas itd. Mam ogromny problem ze skupieniem sie na jednej rzeczy dluzej niz przez 2 godziny, pozniej dostaje szalu i musze cos innego zaczac robic. Jak tylko widze folder "LICENCJAT" mam ochote wyrzucic laptopa, a notatki spalic. Rzygac mi sie chce na sama mysl o tym folderze. I tak od ponad roku, #!$%@? odruch pawłowa ktorego nie jestem w stanie pokonac. Co z tego ze posiade i przez godzine bede patrzyl jak mi mryga znacznik w wordzie?

A, i moja promotorka od dłuższego czasu nie pojawiła się na uczelni z powodów zdrowotnych. Na maile odpisuje.

#przegryw ##!$%@? #oswiadczeniazdupy #pomocy #licencjat #studia
  • 16
  • Odpowiedz
@PolskiSpecjalista: (#) Nie zamierzam iść na drugi stopień, a i tak są jeszcze studia które zaczynając się w sesji letniej w styczniu(SGH). W regulaminie są dwa lata od daty uzyskania absolutorium, a uzyskałem je dokładnie 30 kwietnia dwa lata temu (wszystko zaliczyłem w sesji zerowej...)
  • Odpowiedz