Wpis z mikrobloga

Opłaca się brać w #play na kartę Formułę 4w1 (21zł za darmowe rozmowy w playu, darmowe sms wszędzie, 9gr za rozmowy do innych sieci, 1GB internetu wliczone)? Zadowoleni z tego jesteście?

Zaraz sobie sam powyliczam jak to wychodzi w porównaniu z innymi taryfami, ale jestem ciekaw jak Wy macie.

#telefoniakomorkowa
  • 8
@kontra: Ja jestem zadowolny. Mam parę osób w play więc do nich za free, tonę smsów mogę słać, internetów w sam raz, z bonusowych złotówek leci do innych sieci i jest ogólnie gitara.
@kulisz: bonusowe złotówki?

Rozkminiam, czy taniej nie wyjdzie wziąć zwykłą taryfę z darmowymi rozmowami i smsami w playu, kupić 1GB neta za 10zł. Wychodzi i tak 11zł taniej niż Formuła 4w1, można to wydać na rozmowy i sms do innych sieci ;>
@kontra: Nie wiem czy jest to dostępne dla osób przywatnych, ale u siebie mam abonament tmobile, którego (chyba) nic nie przebija:

za 40zł nielimitowane minuty i smsy do wszystkich sieci.
@irecky: mam playa na kartę, nie planuję przechodzenia do innej sieci, ani tym bardziej abonamentu. Ale Play ma abonament za 30zł z darmowymi rozmowami, tylko za SMSy się płaci ;)
@kontra: Za doładowania powyżej 25zł dostajesz 15% wartości doładowania jeśli doładowujesz przez stronę play lub facebooka. Czyli doładowująć za 25zł masz 2.75 bonusowych złotówek i z tego będziesz miał jakieś 30min do innych sieci. Im wyższe doładowanie tym więcej tych złotówek. No i zostanie Ci 4 zł z doładowania co da jakieś kolejne 44minut ;)