Wpis z mikrobloga

Mireczki kupiłem od lat jestem fanem Androida ale teraz zamówiłem sobie iPhona 4 sprawdzimy czy naprawdę jest tak świetny jak mówią. Jeśli mi się nie spodoba to sprzedam go :) i pozostanę dalej na Androidzie.

W swojej kolekcji smartphone'ów miałem już

- Nokia N95

- Xperia x10 mini pro

- Samsunga Ace

- LG Swift L9

#iphone #iphone4 #ios #android #chwalesie
  • 16
@valdo: W tej cenie co kupiłem to myślę ze była okazja w dodatku z akcesoriami, poza tym ja nie używam telefonu do zabawy. Jedynie do słuchania muzyki, nawigacji, kalendarza ( i mam nadzieje ze będzie dobry w iPhonie) no i coś czasem sprawdzić w necie jak nie mam dostępu do Laptopa.

@Nadrill: Czy w iPhonie jest udostępnianie Hotspot ?
@slaszka: Spoko, że to była okazja. Ale po prostu nie poznasz telefonu i systemu jesli kupisz niedopasowaną sluchawke. To będzie tak jakbyś chciał testować Windows 8 i kupił sobie w tym celu laptopa z Celeronem i 1 GB RAM
@slaszka: Android to kupa jak chodzi o aktualizacje. iOS pod tym względem wymiata, problem w tym, że na iPhone 4 z biedą nacieszysz się iOS 7 (jest lekko okrojony), a o następnym iOS możesz zapomnieć. Dlatego piszę, że kupno tego telefonu teraz to głupota. Choć jakościowo to naprawdę świetna słuchawka i do podstawowego smartfonowego korzystania jest OK :)