Wpis z mikrobloga

#mirkorecenzjaps3 #mirkorecenzja #mirkoligaps3 #rokgier #gtav #ps3

Dobra Miraski, jak to się już zaczyna przyjmować, po przejściu gry piszemy małą recenzje, to i ja znowu coś tam naskrobie.

Dziś napiszę trochę o GTA V, super uber hicie minionych miesięcy - który wcale takim hitem nie jest....

Sorry jeśli coś komuś zespoileruje, przypadkiem mogę coś zrobić....

tl;dr


Dzięki @Zioman za udostępnienie!

Przejscie gry zajęło mi jakieś 40~ godzin, może trochę więcej - tak do 60 max. Gra fabularnie jest ciekawa, z przyjemnością odpalałem konsole, żeby zobaczyć jak skończy się historia 3 w sumie całkiem przypadkowej ekipy. Pomijając parę błędów logicznych oraz niedociągniętch wątków to grało się bardzo fajnie. Humor ukryty w grze powala, jest sporo smaczków które ciężko zauważyć - żarty na bilboardach, w reklamach, w radio.

Zalet jest zdecydowanie więcej niż plusów więc wymienie tylko wady.

- Gra momentami strasznie nudzi - pojedź tu, tam i tam i tam - #!$%@?, to jeżdzenie po mieście jest tak #!$%@? nudne.... Dzięki @Liquid_Snake za tipa z taryfami (szkoda tylko, że tak późno)

- #!$%@?ło mnie najbardziej to, że przy skoku na coś tam trzeba było załatwić 3 rzeczy i ofc jedna postać musiała po nie dymać - mogli podzielić zadania i pozwolić graczowi wybrać, która część chce wykonać. Tak zniechęcali mnie tylko do gry.

- JAK MNIE #!$%@?Ą #!$%@? MISJE TO JEST MAŁA BANIA - CZY TAK TRUDNO JEST POKAZYWAĆ MISJE TYLKO DLA DANEJ POSTACI? JADE #!$%@? NA MIEJSCE MISJI I JEB KOMUNIKAT WROC JAK TREVOR JADE DALEJ, JEB, WROC JAKO FRANKLIN - NO JA #!$%@? ILE CZASU PRZEZ TO ZMARNOWALEM TO MAŁA BANIA #!$%@?.

- Brakowało mi też opcji pewnego rodzaju modyfikowania historii po swojemu - np nie miałem ochoty jechać po Lemura(lamara czy jak mu tam) ale i tak zostałem do tego zmuszony mimo, że w grze jest to bezużyteczne gówno.

- No i ten niedociągnięty wątek z #!$%@?ą z samolotu bronią... ;)

Pewnie jeszcze by się tam coś znalazło, ale oszczędzę już Rockstar ;)

Mimo wszystko pozycja obowiązkowa i bardzo prawilny tytuł. 7,5/10 w mojej ocenie ;)
  • 17
- JAK MNIE #!$%@?Ą #!$%@? MISJE TO JEST MAŁA BANIA - CZY TAK TRUDNO JEST POKAZYWAĆ MISJE TYLKO DLA DANEJ POSTACI? JADE #!$%@? NA MIEJSCE MISJI I JEB KOMUNIKAT WROC JAK TREVOR JADE DALEJ, JEB, WROC JAKO FRANKLIN - NO JA #!$%@? ILE CZASU PRZEZ TO ZMARNOWALEM TO MAŁA BANIA #!$%@?.


@PanKara: dziwna recenzja, ale to Twoje zdanie.
@Singularity00: @Liquid_Snake: Ile osób tyle opinii ;)

Mi właśnie najbardziej podoba się w gtaV Trevor. Świetny degenerat :)

Franklin kolejny murzyn z getta jakich wielu w serii gta, a Michael ma strasznie płytką osobowość, rodem z kiczowatego serialu - zbuntowane dzieciaki, żona która pieprzy się ze wszystkimi naokoło, rodzina go opuszcza, dla mnie nudy.