Wpis z mikrobloga

Mirki ostatnio miałem na pieńku z JKM bo mamy dość spore różnice światopoglądowe jeśli chodzi o Ukrainę i mnie samego męczył już spam o krulu na wykopie, ale jak widzę jak te telewizyjne #!$%@? ( bo nie mogę już ich inaczej nazwać ) ostatnio przeprowadzają wywiady z nim samym bądź jego otoczeniem ( #wipler ) i jak nierzetelnie prezentują tę partię w TV w porównaniu do innych to po prostu we mnie wre. Jak można tak bezczelnie i stronniczo prowadzić jakąkolwiek dyskusje, zero argumentów, pytań o program partii tylko w kółko szczekanie na jedno kopyto. Oświadczam, że teraz na przekór wszystkim pismakom będę zachęcał innych do głosowania na JKM ( czego wcześniej nie robiłem - każdy ma swój rozum, niech wybierze i decyduje sam ) i propsował każdy wykop przedstawiający w pozytywnym świetle KNP i JKM. Dziękuje musiałem się wyżalić i Dobranoc. #jkm #krul #polityka #gorzkiezale #oswiadczenie #knp
  • 9
  • Odpowiedz
@Polonus: Internet jest już proKorwin, odpuść sobie durny spam i zrób cokolwiek innego. Ja też jestem za Korwinem, ale na Krula, propsowanie każdego durnego wykopu z feniksem albo gębą Janusza to poziom gimbazy z ugandyjskiego karachana.
  • Odpowiedz
@Polonus: żeby tylko korwin odszedł, nie żebym złe życzył, i Wipler w koalicji z Gowinem się tym zajęli, odeszli od eurosceptycyzmu oszolomskiego w stronę cywilizowanego, dziwacznych, kretyńskich i populistycznych pomysłów gospodarczych, to wtedy jak najbardziej
  • Odpowiedz