Wpis z mikrobloga

Spędzę kilkanaście miesięcy za granicą w Azji i chciałbym mieć porządny sprzęt do zdjęć i filmów. Co polecacie? Co myślicie o gopro? Po powrocie kilka miesięcy będę stopował po świecie czyli sprzęt musi być wytrzymały i poręczny.

Dzięki za odpowiedzi

#fotografia #gopro #aparat #kamery
  • 16
  • Odpowiedz
GoPro


@Soyerski: głownie marketing, jakość nie jest aż tak powalająca jak w materiałach reklamowych profesjonalnie obrabianych

Najbardziej irytuje mało dyskretny system obudowa/montaż - porostu cegła. Funkcjonalność ogranicza brak zmiennej
  • Odpowiedz
@nsfw: jestem kompletnym laikiem. 1000-1500 zł starczy na cokolwiek?

@karma-zyn: dzięki za link, może coś wybiorę.

generalnie liczę na Wasze opinie bo wybór jest przeogromny i ciężko coś wyselekcjonować nie będąc w temacie.
  • Odpowiedz
@Soyerski: do zdjęć gopro jest słabe. Robi tylko dobrze oświetlone, bliskie przedmioty. Choć ja używam tylko tej kamery w podróży - jest dla mnie wystarczająca.

Ale obczaj sobie mój przykładowy, totalnie amatorski, film.

A tu przykładowe foty uploadowane w trakcie wyjazdu:

https://www.facebook.com/kkfoty
KKKas - @Soyerski: do zdjęć gopro jest słabe. Robi tylko dobrze oświetlone, bliskie p...
  • Odpowiedz
@Soyerski: Birma niesamowita. Totalnie różna od pozostałych państw płd-wsch Azji (z opinii właściwie wszystkich, bo sam nie byłem w wielu). Postaram się tam wrócić w tym roku jeszcze. Wspomnień spisanych nie mam, tylko w głowie ;-)

Mam tylko jedną baterię (dla bezpieczeństwa można sobie dokupić drugą) i ani razu mi nie padła. Ale ja nie nagrywam kilkunastominutowych fragmentów, tylko kilkusekundowe strzały. Ewentualnie z jakiejś jazdy mam dłuższe fragmenty (na rowerze,
  • Odpowiedz
@Tomq: rybie oko na nie? Wyłacz w ustawieniach

Bardzo słaba bateria? 3+ ma duzo lepsza baterie niz

Brak wyświetlacza nie jest koniecznie wadą, zawsze można LCD
  • Odpowiedz