Wpis z mikrobloga

mirki, sprzedałem przedmiot na #allegro, niefortunnie miałem włączone #payu i gościu zapłacił przez to gówno. Niestety konto jest na ojca i nie moge wypłacić kasy, bo konto bankowe jest na mnie. Jak wydostać kasę? Kiedyś wystarczyło wskazać numer konta i nie było problemu. (tata nie ma konta bo ma wspólne z matką, które jest na nią). Jakieś pomysły? :-/
  • 9
@smieszny: jest taka opcja 'zwróć wpłatę' i poproś gościa o ponowny przelew. I o co chodzi czemu nie możesz wypłacić kasy skoro konto allegro nie jest na ciebie? Ja tak robię od kilku lat.
@rulejn: Nie, to nie tak. Załóżmy że jestem Marian i jak przelewam kasę to idzie ona od "Mariana". Konto Allegro jest na Romana - mojego ojca. Podpinając konto bankowe do PayU muszę je zweryfikować, tj. przelać 1zł na konto PayU i oni wtedy porównują dane z przelewu i dane podane w Allegro. Jeśli są te same to dopiero mogę używać tego konta do wypłat. Posrane, kiedyś tak nie było, bo dawno
@smieszny: ale to nieprawda chyba, ostatnio zmieniałam numer na koncie allegro mojego brata (wcześniej tam był mojej siostry) na swój. O ile dobrze pamiętam to zmieniłam imię i nazwisko, a może nie? W każdym razie złotówkę wysłałam, zwrócili mi i numer konta jest teraz mój.
@smieszny: Nie dalej jak 2 miesiące temu to było. Zresztą nie wiem co im zależy na tym, jakby ktoś faktycznie nie miał konta bankowego? No i ta genialna, niemożliwa do odznaczenia podczas wystawiania aukcji opcja przelewu w PayU...
@rulejn: No właśnie też nie wiem co im robi za różnicę, czy wypłacę na siebię czy na babcie. Z tego co chyba widzę, to będę musiał się bawić w skanowanie dowodu ojca, którego nie mam pod ręką i przekaz pocztowy. JA #!$%@? - Allegro!