Wpis z mikrobloga

Czemu naziole nie wtargną do Od:zysku i Rozbratu i nie #!$%@?ą brudasów? Czemu nie zrobi tego policja? Skoro kamienice prawnie należą do prywatnych ludzi/przedsiębiorstw bo zostały legalnie wylicytowane, to jakim prawem te anarchistyczne brudy mają coś do gadania? Jak przechodziłem przez rynek w rocznicę od:zysku i odbywała się tam impreza to czułem się jak na jakimś wiecu lewaków, dlaczego w stolicy potrafią pozbywać się skłotersów a w Poznaniu to skłotersi ustalają warunki?

#poznan #anarchisci #lewactwo
  • 25
  • Odpowiedz
@pwone: Ale policja może.

@chilling: Ok skłoty mogą być spoko jeśli nie należą do nikogo dane pustostany. A te tutaj już należą bo zostały wylicytowane, a buraki zamieszkujące twierdzą, że się nie wyprowadzą, bo nie.

@stekelenburg2: widzisz, widocznie mało wiesz. Takie wnioski gunwo czasami dają, bo zbierze się grupka anarcholewaków i po prostu nie opuszczą pustostanu, a policja nie użyje siły bo to są #!$%@?.
  • Odpowiedz
@fir3fly: A widzisz w ogóle co mnie denerwuje? Widzisz co piszę? Poza tym co mogę sam zrobić, nie jestem naziolem i napisałem o nich trochę pod prowokację, bardziej chodzi mi o to że policja nie potrafi sobie poradzić z niechcianymi lokatorami. Tak samo władze miasta nic nie robią w ich sprawie, wydają akty eksmisji z których nic później nie wynika.
  • Odpowiedz
Squat (spolszczane skłot) – opuszczona nieruchomość, zajęta, przeważnie, bez zgody właściciela. Squatersi (tj. osoby zajmujące nieruchomość nielegalnie) swoje postępowanie tłumaczą tym, że według nich prawo do zaspokojenia swojej potrzeby jest ważniejsze od prawa własności. W wielu krajach squatting jest przestępstwem, w niektórych postrzega się je jedynie jako konflikt pomiędzy właścicielem a squatersem, w którym prawo stoi zazwyczaj po stronie właściciela.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: protestowac kazdy moze. Od tego jest policja, zeby wykonywac eksmisje. Obecnie nie ma jeszcze wyroku eksmisji wiec w sumie o co tobie chodzi? Jestes wlascicielem kamienicy i sad nie chce wydac wyroku eksmisji czy co?
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Po prostu brzydzi mnie takie lewackie podejście jak zacytowałem wyżej:

Squatersi (tj. osoby zajmujące nieruchomość nielegalnie) swoje postępowanie tłumaczą tym, że według nich prawo do zaspokojenia swojej potrzeby jest ważniejsze od prawa własności.


i bulwersuje mnie ta sprawa. Całość zaczęła się od tego jak przechodziłem obok od:zysku z dziewczyną i ona chciała byśmy tam zajrzeli bo odbywała się impreza z okazji rocznicy kilka dni temu. Typowy uczestnik tej imprezy to
  • Odpowiedz
Typowy uczestnik tej imprezy to człowiek który podejdzie do ciebie i zacznie ci mówić że jest artystą i że tylko vege. Natomiast na co dzień ich widzę na rynku jak proszą mnie o dorzucenie 50gr do spaghetti (autentyk) lub w ogóle się nie #!$%@?ą i chcą na wino/piwo.


@Donk_von_Fisher: za zajmowanie cudzej własności wieczna pogarda, ale co Cię obchodzi kto się czym zajmuje i co je? Omijaj takich ludzi, jak Ci
  • Odpowiedz