Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

#wykopaczka autorstwa @fifithebest dotarła do mnie blisko tydzień temu, chociaż mordka mi się cieszy jeszcze teraz, na samo wspomnienie jej zawartości :)

Chociaż spodziewałem się przesyłki z kategorii #dyi (taką też sam przygotowywałem), to zestaw unikalnych souvenirów wprost z regionu Rzeszowszczyzny cholernie przypadł mi do gustu. Ot, niezbadane są wyroki wykopoczty...

Wśród wielu perełek w paczce znalazły się m.in. dwa czołgi, zajebista (!!!) piersiówka z równie zajebistą wysokoprocentową zawartością a nawet arcytajemniczy sprzęt do stereofotografii ;) Zawartość piersiówki pozwoliła utrzymać stan stereo - nawet mapa i przewodniki po regionie zobaczyłem w głębszym wymiarze ;)

Wszystko to, choć brzmi nieco enigmatycznie było spójną i przemyślaną #wykopaczke, za którą bardzo dziękuję @fifithebest!

Niech Cię nie zniechęca tegoroczne rozczarowanie otrzymaną przesyłką - Życzę Ci, żebyś w kolejnej edycji trafił na równie kreatywnego wykopka, jak Ty!

Zdjęcie poniżej przedstawia zawartość przesyłki, chociaż nic nie jest w stanie oddać klimatu towarzyszącego jej rozpakowywaniu :)

Pozostałe fotki tutaj: http://imgur.com/a/Mxpuc
źródło: comment_NKDD0epwjfMioI9vEpX2O6XmtibssBiP.jpg
  • 3