Wpis z mikrobloga

#lumia1020 #windowsphone

Dobra przedstawie wam jak lumia radzi sobie na automatycznych ustawieniach w trudnych warunkach życia codziennego desygnata( w żadnym nie korzystałem ze statywu, a szkoda bo to pozwoliłoby na zabawę z dłuższym czasem migawki. Chociaż pewnie dziwnie ludzie by patrzyli;p.

Zdjęcie numer 1. Wypadek. Godzina wykonania zdjęcia 1:52 w nocy. Jak coś to kiedyś był passat. Z tego co wiem nikt nie zginął, więc prawdopodobnie już na allegro w stanie bezwypadkowym, 170k km.

źródło: comment_qMJtuKBCx8maeYQZh7HgE7lvDp7mq8xY.jpg
  • 9
@desygnat: moja perełka. Godzina 21:59. Łazienka, ciepłe i słabe świało plus lampa błyskowa i szklanka z wodą. Chyba na tyle. Chciałem tylko pokazać jak działa aparat w nocy z ręki na automacie(no czasem próbowałem czas migawki zmniejszyć, albo ręcznie ostrość łapałem i to by było na tyle). Nie jest to co prawda poziom mojej lustrzanki, ale jak jej nie mam to całkiem fajnie można archiwizować wspomnienia nawet w kiepskich warunkach.
źródło: comment_gYa4ZiYtbY5mT8bVXJI86SL3TXhqYWmm.jpg
@xqwzyts: no niestety taka prawda;p koledze żona skasowałe vectrę. Przodu nie było, całe zawieszenie poszło #!$%@?, 3 felgi połamane. Ale przyjechał mirek handlarz i stwierdził, że bierze i że będzie jeszcze jezdziło xD Po zdjęciach co mi pokazywał to niemożliwe żeby ta pognieciona puszka dała radę jechać, ale wierze w naszych mechaników;p no i pewnie też bezwypadek no bo jego żonie nawet włos z głowy nie spadł