Wpis z mikrobloga

@geomag42: Mam jeszcze jednego w domu :D Lubię motzno ale tylko niebieskiego, teraz na promocji 2 za £1 były to całą zgrzewkę kupiłem.

@ciatek: Raczej nie, będę miał co innego do roboty równie ciekawego :p Ale tak w ogóle ja najmniejszego problemu zasnąć bym nie miał, kofeina nigdy specjalnie na mnie nie działała. Piję dla smaku.
@ciatek: ja nie piję kawy za bardzo, jak już dla smaku i to taką "kawę", co ma w sobie więcej mleka i cukru niż kawy ;p

@Sergeant_Matt_Baker: też na mnie jakoś tak te kofeinowe rzeczy raczej nie działają... chociaż jak swojego czasu zarywałam całe nocki w sesji to tyle tych Red-Bullo-podobnych napoi szło, że mi serducho zaczynało wariować :< Nie miałabym problemu z zaśnięciem po nich, nawet w takich ilościach,
@ciatek: ale energetyki są takie smaczne... chociaż staram się zjeść banana zamiast chytwać po puszkę. Taki banan daje podobno 15 minut energii do nauki, czy tam przez 15 minut pomaga myśleć, koncentrować się czy costam... nie wiem, może ściema i placebo, ale banan też smaczny, a na pewno zdrowszy :)