Wpis z mikrobloga

Dobra

@Zioman i wszyscy gracze spod znaoku Sony - #ps3 #playstation3

Od jutra mam konsolę :D (radość nie z tej ziemi) i w końcu będę mógł zagrać w gry, których na PC niestety nie wydano.

Pytam się Was - jakie tytuły powinienem zaliczyć w pierwszej kolejności?

No i bonus - jakie gry na multi z dziewoją? Bo będą dwa pady no i na pewno chciałbym ją zachęcić do grania :)
  • 36
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Wiele osób nie zgadza się z dobrymi ocenami GT6 z powodu masy niedoróbek, samochodów standard, które pochodzą z czasów ps2, dźwięków silników i "lepszej Forzy na ixie"

Jednakże najbardziej obrywa się jej za mały progres w stosunku do GT5 i jest złośliwie nazywana Gran Turismo 5.5. Całość nie zmienia faktu, że jest to tytuł bardziej niż przyzwoity.
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: to dobra gra ale do genialności to tak daleko że brak słów :) dla mnie to jest to samo co zawsze tylko ładniej podane, miałem wrażenie że gram w DLC do gry którą już mam i znam, to że się sprzedaje tak dobrze nie znaczy że miliony much mają rację jedząc gówno, CoD co roku kpina a co roku bije rekordy sprzedaży, tyle na temat.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Jakie dlc? GTA IV ssalo przeokropnie, tu jest wielki przeskok -. ogromna mapa, miasto i miasteczka żyjące własnym życiem, bardzo dobra fizyka i naprawdę duża różnorodność misji.

Sam jestem osobą której gry się szybko nudzą ale z tym jest inaczej, samo chodzenie po mieście daje dużą satysfakcję.

A "argument" z muchami zostaw na dyskusję w gimbazie
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Pewnie, że się spodoba. Fajnie jest pojeździć po torach z czasów pierwszego pleja, a jeżeli nie grałeś do tej pory w GT5, to nie zawiedziesz się (jeśli przyjmiesz do świadomości, że ma swoje wady)

Jak widzisz - ile ludzi tyle opinii.
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: argument z muchami jest na twoje "bo się sprzedaje" czy "bo miliony", nie zawsze te miliony wiedzą co dobre, jak to ktoś kiedyś powiedział, większość ludzi to idioci stąd taka popularność papki dla mas jaką jest odmóżdżające CoD.

GTA jest podobne, każda nowa część to duży skok do przodu ale mimo to mam wrażenie że ciągle jem wołowinę tylko inaczej podaną, może być takie porównanie czy to też dla
  • Odpowiedz