Wpis z mikrobloga

Mirki można ufac #gowin'owi i #prjg? Wydaje mi się, że ze strony PO jest to zagrywka w stylu Palikota tylko dla innego elektoratu. W debatach ludzie z polski razem nie mówią też o jakichś rewolucyjnych zmianach. Z drugiej strony Gowin niby przepchnął tę ustawę deregulacyjną i podobno dostał posadę ministra aby uspokoić antytuskowe skrzydło PO. Chyba najlepiej będzie poczekac kilka lat i przekonać się czy jego partia w ogóle będzie jeszcze istnieć. Póki co zostanę chyba przy #krul'u #korwin'ie
  • 11
@trothopefr: (#) jakoś przeciwko Gender zagłosował i nie wyleciał, a złamał dyscyplinę partyjną

Poza tym Wipler jakoś łamał dyscyplinę na porządku dziennym i co, szacun, w dodatku zyskał bardzo politycznie
@trothopefr: ja stawiam na prjg - metoda małych kroków jest po prostu skuteczniejsza niż "wszystko albo nic" w wydaniu korwinowskim. Lepiej powoli przemycać dobre rozwiązania niż nic nie zrobić realnego, tylko cieszyć się tym, że hurr durr zawsze wolnościowiec na 130%. Wybór też powinieneś moim zdaniem oprzeć na podejściu do UE - jeśli uważasz, że Unia to dobra sprawa, tylko gdzieś to się po drodze pogubiło i należy dążyć do naprawy
@trothopefr: Rozmawiałem z Gowinem osobiście, poszedłem na spotkanie przygotowany, wykop pod ręką , wytknąłem mu wszystkie 5 pkt, on wspomniał o dyscyplinie, że musiał tak głosować, a później po prostu mnie PRZEPROSIŁ. Nigdy wcześniej i później, żaden polityk szczerze mnie nie przepraszał, przemówił tym do mnie.
@franekfm: za to jak wprowadzisz rewolucję korwinowską, to jak opadnie kurz,to potem wzrost gospodarczy 10% rocznie, a samotne matki z dziećmi wychodzą klaskać