Wpis z mikrobloga

#fm14 #footballmanager #bundesliga #karierabartoniego #pilkanozna

Zrezygnowałem z pracy w Luksemburgu 5.12.2015 i przeszedłem do Augsburga ratować Bundesligę. Gdy przychodziłem byli na 18 miejscu teraz są na 10. Mój bilans to póki co 4 zwycięstwa i 1 porażka. W zimowym okienku sprowadziłem:

Piotra Celebana za 12,5 miliona złotych z Legii. Potrzebowałem jak najlepszego i najtańszego PO :D

Rafała Leszczyńskiego za 5 milionów złotych z Dolcana Ząbki. Dobry, dość tani i idealny na ławkę, ale za 2 lata mam nadzieję że będzie głównym zawodnikiem.

Nikta Korzuna za 4,5 miliona złotych z Dinama Mińsk. Zarząd chciał kogoś młodego i dobrego więc oto jest. Idealny DP i ŚP dla słabszych klubów, a tym bardziej dla Augsburga AD.2015/2016

Shawn Parker z Mainz za 29 milionów złotych. W debiucie strzelił gola i miał asystę więc jestem dobrej myśli :D

Wagner Love za darmo z wolnego transferu :D Grał w Chinach przez ostanie 3 lata, a w ostatnim sezonie w 23 meczach strzelił 20 goli i zdobył mistrzostwo więc co do tego transferu mam duże nadzieje :D
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartoni: Widze ze grałeś Luksmeburgiem - ile w ciagu roku gier wyrobiles i jak wygladaja zadania selekcjonera ? Bo moze bym sobie wybrał jakiś podrzędną repre i nią grał :D
  • Odpowiedz