Wpis z mikrobloga

@Lanza: Mialem kiedys taka opcje ze jechalem pociagiem gdziestam, wczesny poranek, siedze sam w przedziale. Nagle wchodzi taki typowy zmeczony zyciem Sebek kolo 25 lat. Zadnego bagazu ze soba, tylko kurtka, taka podniszczona wiatrowka. Sebek byl dosyc napakowany i trzymal rece w kieszeni. I tak siedzi i siedzi, dobre 25 minut bez ruchu totalnie. nagle rozsuwa kurtke dyskretnie i wyciaga HARNASIA. Patrzy na mnie i mowi: "mam nadzieje ze koledze nie
  • Odpowiedz
@Lanza: daj znać, czy kierowca zareaguje. kiedyś polskibus nie chciał ruszyć bo ludzie nie zapieli pasów, kierowca chodził i sprawdzał ;-)
  • Odpowiedz
@deadkennedy: @jaanek: nie zglaszalem, znalazl sobie ciekawego rozmowce- ktory udziela glosu w reklamach i wspolpracuje tez jakos z tvp, plus taki, ze mozna ciekawych rzeczy posluchac a opas widzialem jeszcze 2 albo 3 tatry ma w zanadrzu.

@mysteq: zazwyczaj takie elementy zasiadaja na tylach, wiec tych miejsc sie wystrzeegaj :-)
  • Odpowiedz
@Lanza: Właśnie, ja też całkiem szczerze pytam - w czym Ci przeszkadza to, że ktoś sobie otworzył piwko w autobusie? Chodzi o to, że koleś łamie prawo? Czy może o wstręt do alkoholu? Jesteś abstynentem? Pytam, bo sam nie raz miałem ochotę wypić piwko jadąc busem nudną trasą, nie raz piłem piwo w pociągu i teraz zaczynam mieć wyrzuty sumienia, skoro nawet młodym ludziom (zakładam, że jesteś <40 lat) przeszkadza taki
  • Odpowiedz