Wpis z mikrobloga

#randka #wygryw #podrywajzwykopem

O #!$%@? za około 2h mam randkę z #rozowympaskiem który w jakiś sposób mnie zainteresował bo od ponad pół roku spotykałem się z takimi które nie były w stanie zrobić na mnie dobrego wrażenia albo coś mi w nich nie odpowiadało wizualnie. Chyba tej nie zleje po pierwszej randce :D A w mojej skali ma 7/10 a to na prawdę wysoko bo należę do wybrednych jeśli chodzi o kobiety :)

Trzymajcie #rozowepaski za koleżankę kciuki by nie #!$%@?ła :D
  • 9
  • Odpowiedz
@getrag: Przeruchać nie przeruchałem, laska się dość trochę spóźniła ale ją za to #!$%@?łem. Całkiem pozytywnie ale mogło być z jej strony lepiej mam na myśli że była przestraszona, zdecydowanie za mało luzu. Bylo troche oznak zainteresowania... Bawiłą się wlosami oraz utrzymywała kontakt wzorkowy. Myślę że ze swojej strony zaserwowałem jej trochę humoru. Narazie leci parodniowy chłodnik miedzy innymi dlatego że się spóźniła i niech rozmyśla czy przypadkiem mogła coś nie
  • Odpowiedz
@Reverb: taki pro tip, bawienie się włosami, jakieś tam przekładanie nogi na noge, czy nawet utrzymywanie kontaktu wzrokowego może nie świadczyć o tym że jej się podobasz. Bawienie się włosami może oznaczać, że się nudzi tak równie dobrze. Dopiero kontakt fizyczny, będzie jakimś tam wyznacznikiem.

  • Odpowiedz
@getrag: Zwykle gdy obserwowałem bawienie się włosami na pierwszej randce relacje rozkręcały się dalej niż jedna czy dwie randki :) Może być tak jak Ty twierdzisz nie zaprzeczam że nie. Mogło jej się nie podobać i to ona mnie spławi po tej randce nikt nic nie wie ma pełne prawo do tego.
  • Odpowiedz
@Reverb: Kiedyś też miałem takie podejście, aa włosami się bawi to pewnie się jej podobam, a okazało się, że się nudziła i nie miała "gdzie rąk wsadzić" i cytując dalej " przepraszam, że odebrałeś to tak, że podobasz mi się, myślałam, że wiesz"
  • Odpowiedz
@getrag: Haha no dobrze :) z chęcią rozwinę dalej ten podryw. Nie odbieram tego że zabawa włosami to pewniak, może tylko o czymś świadczyć i mogę się tylko domyślać co. Tylko nie powiem jej tego że ooo bawiłaś się włosami to zapewne Ci się podobam, to zostawie dla siebie. Nie poruszam tematów z kobietami nt. tego czy jej się podobam i czy ona podoba się mi.

Jak się "nie znajdzie" czasu
  • Odpowiedz