Wpis z mikrobloga

@Dariel: Jestem ekspertem od lodów, można zadawać pytania :P A tak na serio to moim zdaniem bardzo smaczne są lody Carte Dor, jedyny minus to cena chociaż ostatnio kupowałam w Kauflandzie w promo za 8zł duże pudełko(zwłaszcza te czekoladowe z belgijską czekoladą albo milkowe). Dobre są też Grycany (polecam miętowe z kawałkami czekolady om nom nom) i lody Manhattan. Jak się spróbuje lepszych to Algidy i inne tego typu wynalazki
  • Odpowiedz
@Akszlip: Carte Dor jadłem, wiem że cena trochę "odstrasza" ale imo są zbyt delikatne (nie twierdzę że ich nie lubię) w smaku. Grycany mi nie smakują, a te które mówiłaś to już w ogóle (jadłem raz, nie przepadam :D). Manhattany jadłem daaawno i nie pamiętam jak smakują. Ogólnie nie mam jakiegoś delikatnego podniebienia, że muszę mieć idealny smak by to wszamać :)

Poza tym lody cytrynowe ftw!
  • Odpowiedz
@Dariel: Widocznie to kwestia gustu, po prostu dla mnie lody np. czekoladowe muszą mieć kawałki czekolady a nie barwnik i trochę kakao nasypane i że niby to są czekoladowe a nawet koło czekolady nie stały.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Akszlip: nie przepadam za lodami czekoladowymi :) nie lubię tez dodatków do lodów, ja wolę je w czystej postaci (aczkolwiek kawałki czekolady są jeszcze ok, nie lubię bakalii ani w cieście ani w lodach)
  • Odpowiedz