Wpis z mikrobloga

@qlimax3: Dlaczego niby? Za słabszą jakość muzyki, czy za #!$%@? reklamy? Czy może za to, że trzeba spotify najpierw zainstalować? Ewentualnie może za mniejszy wybór europejskiej muzyki i taki sam amerykańskiej.
@qlimax3: To chyba tylko na komputerze z drewna. Na normalnych komputerach to zaleta, bo możemy uruchomić muzykę bez względu na miejsce i nie musimy instalować aplikacji które będą komuś nie potrzebne.
@dejff: przecież spotify też można słuchać przez przeglądarkę, dodatkowo ma aplikację na pc gdzie sobie możesz robić playlisty offline (dostępne w premium). Nie wiem o co sie burzysz.
To chyba tylko na komputerze z drewna.


@dejff: No to wymień sobie na lepszy, jak ci mała aplikacja nie chce działać na komputerze, a nie wmawiasz wszystkim czego mają używać i że twoja racja jest prawdziwa. Nikogo twoje zdanie za bardzo nie obchodzi i nie zamieni spotify na deezer, tylko dlatego że ty tak nam wmówisz.

Pozdrawiam i wyluzuj trochę ;)
@qlimax3: Myślałem, że o to ci chodzi mówiąc o tym, że aplikacja jest lepsza.. Ktoś tu już pisal wlaśnie w takim kontekście (komputer z drewna i przeglądarka pobiera strasznie dużo zasobów i nic nie zostaje do użytkowania)

@kakkerlak: W deezerze jest dodatek do chrome i firefoxa który też pozwala na słuchanie muzyki offline.

Po prostu zapomniałem o tym, że to wypok zarabiacie 10tys i nie robi wam czy za 3