Wpis z mikrobloga

Tak z logicznego punktu widzenia, to pojedyncze typy @Oskarek89 nie mają trochę sensu.

Oskarek gra 1000zł za kurs 1,1, czeka aż zdarzenie się zakończy, potem stawia 1100zł za kurs 1,1 i znowu czeka, potem 1210zł na 1,1 i znowu czeka... Musi tak 8 spotkań wygrać by mieć 2000zł (czyli próg po jakim kończy typowanie). Jak przegra choć jedna drużyna to jest 1000zł w plecy.

Równie dobrze mógł puścić taśmę 8 meczów z kursem 1,1, byłoby szybciej, zysk ten sam i co najważniejsze - taka taśma ma przewagę. Bo o ile nie wejdzie 1 mecz to i tu i tu Oskarek traci 1000zł. Ale jak z tych 8 spotkań nie wejdą 2, to w swoim dotychczasowym graniu Oskarek jest 2000zł w plecy, a tu ciągle tylko 1000.

Dobrze kombinuję? Wychodzi, że taka taśma jest szybsza i przede wszystkim bezpieczniejsza w ekstremalnej sytuacji.

#allin #bukmacherka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR: To fakt. Tak tylko jako ciekawostkę to sobie traktuję :)

Prawda jest taka, że póki co nie wszedł mu 1 mecz, więc bez różnicy jak gra. Jednak strategia którą obrał nie jest optymalna i tylko tyle.
  • Odpowiedz
@DwaKolory: jak nie jest optymalna jak zarobił już 5k? druga sprawa, jak ma wybrać 8 typów po 1.1 jak gra to wszystko live, 3 sprawa codziennie gdybacie, że to nie opłacalne itd wtopi, czarna seria, zemsta buków, ale to on zgarnia hajs, a wy męczycie się w taśmach po ako 3 które nie wchodzą xd
  • Odpowiedz
@DwaKolory: Czy ja wiem. Grunt, że wygrywa. Co by nie mówić umiejętnie dobiera typy, poza tym daje też możliwość zarobienia mirkom, więc ja nie widzę nic złego. Pewnie, że zdarzą się jeszcze typy, które nie wejdą, ale na razie bardzo dobrze mu idzie i musiałaby mu się przytrafić bardzo zła seria, żeby był stratny.
  • Odpowiedz
@unstyle: Ale ja nie gdybam, tylko stwierdzam fakt.

To, że On sobie ładnie na tym zarobił to inna sprawa - tylko trzeba mu pogratulować i wcale nie czekam na jego porażki. Niech chłopak wygrywa jak najwięcej. Po prostu zwróciłem uwagę, że nie do końca wybrał optymalną strategię.

@Wojt_ASR: Pewnie że dobrze dobiera typy, ma i szczęście i trochę rozeznania. Nie odbieram mu tego przecież. Pokazuję tylko, że można jakoś te ryzyko jeszcze zminimalizować i tylko tyle. Przegra 2 mecze (z 8-9 rozegranych) bez dojścia do 2000zł to nagle wszyscy zrozumieją o
  • Odpowiedz
Tak z logicznego punktu widzenia, to pojedyncze typy @Oskarek89 nie mają trochę sensu.


@DwaKolory: Sens mają tylko i wyłącznie wtedy jeśli są valuebetami (prawdopodobieństwo reprezentowane przez kurs > od prawdopodobieństwa realnego). W każdym innym wypadku, jakiego systemu, by nie zastosował, w długim okresie będzie na minus. Matematyki się nie oszuka.
  • Odpowiedz