Wpis z mikrobloga

To jest profesjonalizm na polskim rynku pracy- mieli się odezwać z wynikiem rekrutacji po weekendzie majowym, jest piątek i odzewu brak. A może to ja naiwny jestem i nawet w #it robią tak jak wszędzie?

Nie wspomnę już o telefonie z jakiejś agencji. Nie chciałem się przeprowadzać do Wawki, ale chętnie dałbym im moje CV. Kobieta miała klepnąć maila żebym miał adres do wysłania #cv I co? ##!$%@?

#pracbaza #gorzkiezale
  • 9
@ludzik: normalka. Bardzo często się z tym spotykam, niestety dużo częściej niż z kulturalnym dotrzymaniem słowa. Niestety, ale panuje przekonanie, że robią ci łaskę, że możesz poświęcić swój czas, jednak nie jesteś już człowiekiem godnym na tyle, by szanować Twój.
@kopek: Rozglądam się za jakąś alternatywą, choć bez ciśnienia bo w obecnej źle nie jest- tylko możliwości rozwoju są niewielkie i w tym problem.
@ludzik również tego doświadczyłem podczas szukania pracy, jeżeli mają dział HR atakuj śmiało sam z zapytaniem,

oni tam są delikatnie mówiąc przeważnie zakręceni.
@ludzik: nie przejmuj sie, do mnie dzwonili miesiąc temu z propozycja rozmowy kwalifikacyjnej, gdzie podanie składałem 2 lata wcześniej xD niestety nie udało mi sie dostać do tej firmy bo "za dużo sobie zazyczylem" :P a powiedziałem 2,5k netto + premia :D