Wpis z mikrobloga

@womabo: no nie wiem, podobno romantyczna jest starówka, łazienki, kawiarnie na nowym świecie. a dla mnie żerań i mosty i wiadukty i dworce kolejowe i dachy bloków "za żelazną bramą" :(
@womabo @djafro @eezee to prawda, Gdański też jest wysoko w moim rankingu. Siekierkowski trochę mniej bo mi się architektonicznie średnio podoba. Ale lubię sobie podjechać rowerem pod elektrociepłownie Siekierki, więc trochę się ratuję:>

BTW, jak byłam w zeszłym roku w Budapeszcie to zrobiłam zdjęcie parze, która najwyraźniej ma tą samą zajawkę co ja. Pili wino z kieliszków na środku zatloczonego mostu ;)
Pobierz szatniarka - @womabo @djafro @eezee to prawda, Gdański też jest wysoko w moim ranking...
źródło: comment_2Vx3JdG1vyb1wqcIzv397EGWr4Fpe8Vr.jpg
@eezee W tym budynku o którym mówisz byłam, chociaż na początku myślałam, że mówisz o Sobieskiego 101 ;) jak byłam małolatą to chodziłam trochę po pustostanach. skończyło się, jak nażarłam się strachu skacząc z pierwszego piętra w ucieczce przed dozorcą. Niemniej bardzo chciałabym zwiedzić blok dyplomatyczny i kamienicę na Litewskiej. Podobno są zajebiste w środku. No i chciałabym zdobyć namiar na jakieś fajne dachy w warszawie
@eezee: W jaki sposób chcesz się dostać na most świętokrzyski? W sumie to się zastanawiałem, czy nie da się tam wleźć na pylon od dołu, od tej ruchomej platformy technicznej.
@szatniarka: Opcje są dwie. Od strony Al. Krakowskiej na wysokości Reala jest górka spoterska. Druga górka jest przy ulicy Wirażowej niedaleko terminala cargo. Przed wybraniem się warto sprawdzić na flightradar24.com z której strony samoloty podchodzą do lądowania i w to miejsce pojechać. Jeśli chcesz to mogę Ci podesłać dokładną lokalizację.