Wpis z mikrobloga

moj budzet to 250 zl ale powiem tak jesli za 250 moglbym kupic pendrive 100 giga a za 400 zl 1000 giga to bym wyskrobal jeszcze te 150 zl :) a i chodzi o to zeby wygladaly normalnie jak typowe sluchawki, bez nausznikow bez jakis duzych glosniczkow przy uszach, normalne dokanalowki. A co sadzisz o tych 2 modelach od ktorych zaczalem ? myslaem caly czas o tych http://www.ceneo.pl/;szukaj-sennheiser+cx300?se=S81gsb8BPw0xPVbv4cpHDMsuYNmaiX-8&gclid=CO-axp-zmr4CFUTHtAodS3sAMA ale czlowiek mi dzisaji
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: ja ze swojej strony jeszcze chciaelm dodac ze kupilem w tym tyogdniu na allegro wlasnie sennheisery cx400 precission i mi sprzedano podrobke, momentalnie poczulem, i wyslaelm mejla oddali mi kase po 15 minutach i powiedzieli ze moge je sobie zatrzymac.
  • Odpowiedz
@dziemniak: a cos latwiej dostepnego w Polsce ? :) te pierwsze odpadja bo mega dziwnie wygladja, ja chce zwykle prosto wygladajace pchełki, o wygladzie klasycznym :)

poki co zastanawiam sie nad tą czwórka, moglbys je posegregowac wedlug jakosci wedlug Ciebie ?

NuForce
  • Odpowiedz