Wpis z mikrobloga

@anonim1133: No przecież pisałem ci, że w Chrome nic nie zmienisz (). Google stworzyło przeglądarkę doskonałą i nic nie trzeba zmieniać, ma być tak jak jest, chyba że oni coś zmienią, a jak ci się nie podoba to znaczy że się nie znasz (). Ci dzisiejsi userzy się rozbestwili normalnie, klawisze by se chcieli zmieniać, jakby te co są jakieś złe były
  • Odpowiedz
@Lord_Blizzard: No czasem trzeba coś wyszukać na stronie, to wygodniej to mieć pod /. Bo nie można wstawić sobie okienka "Wyszukaj w tej stronie" na głównym pasku --

Nic k---a nie można, do wszystkiego rozszerzenia, każde zajmuje po 50mb w pamięci, nawet jak tylko wyświetla ikonkę -
-

Jaki k---a syf... Jedyna zaleta, to
  • Odpowiedz
@aurevoir: Ja jak zasiadam do windowsa tylko po to by odpalić grę, więc widzę go przez minutę, dwie to już się w------m bo tam nic nie działa jak trzeba. Na dłuższą metę na pewno targnął bym się na własne życie. Dziękuję, postoję.
  • Odpowiedz
@anonim1133: To co ja pisałem to była ironia, oczywiście że przeglądarka powinna być jak najbardziej konfigurowalna i dostosowalna, dlatego właśnie uwielbiam Firefoxa gdzie można zmienić wszystko. Chrome jest przeciwieństwem tej zasady.
  • Odpowiedz