Wpis z mikrobloga

Zabrali dziadka obok mnie( jego stan się znacznie pogorszył) i przyprowadzili nowego dziadka na wózku, ale może chodzić.

Mam nadzieję, że nie gustuje w młodych Azjatów, bo nie chce rano na dole poczuć coś innego niż przyrząd do kolonoskopii.

#sudokuuwszpitalu
  • 53
  • Odpowiedz
  • 0
@studbazer: oglądam grę o tron, zostało mi jeszcze 2 odcinki. Oszczędzam każdą minutę xD To chyba i tak dobrze, bo muszę się uczyć na zaliczenie ze staty ;_;

Dzisiaj żadnych badań nie było, omg. Mogliby mnie wypuścić do domu -
-, bo zaraz dostanę odlezyny na plecach
  • Odpowiedz
  • 0
@studbazer: mamełe przyniosła banany, jabłka, mini kabanosy, jakieś ciasteczka z czekoladowym nadzieniem, delicje, dwa kartony mleka, aż głupio się poczułem kiedy wchodziłem do sali z tym prowiantem xD
  • Odpowiedz
@studbazer: moj tatełe jak bylem pierwszy raz w szpitalu to mi laptopa nie dal :< bo uznal ze mu ukradno. Mialem tylko mp3 z sabatonem i ksiazke o wehrmachcie XD przeczytalem prawie calo XD tak #!$%@? mi sie nudzilo, bo nawet telewizora tam nie bylo, #!$%@? masakra wteedy byla XD
  • Odpowiedz
@Sudokuu: no jak masz tyle żarcia to nie wiem gdzie bys trzymal tego laptopa xd, przyszedlbym cie odwiedzic ;; w klasie jak ktos byl w szpitalu to tak chodzilismy.

Friendów z wypoku sie nei zapomina ;
;

Zwlaszcza tych żółtych bez żółtaczki]
  • Odpowiedz
  • 0
@studbazer: xD

Ja też jestem w gronie przyjaciół, którzy przychodzą w odwiedziny do szpitala, kiedy któreś z nas będzie leżał w szpitalu. Tylko oni trochę przesadzili, bo dopiero 2 dni tu jestem, a oni już do mnie xD, ale przyznam, że lepiej mi się zrobiło kiedy mnie odwiedzili :3
  • Odpowiedz