Wpis z mikrobloga

o gurwa Mireczki, jak ja kisnę z tych maturzystów to po prostu głowa pęka.

Matura podstawowa z matematyki - no hurr jakie to trudne durr, nie zdam, weś, Mati, aby tylko 30%, damy radę, uf, już po wszystkim, jak ja się tego bałam, no to teraz się #!$%@?ć, ale nie, weź jutro jeszcze angol

// autentyki z mojego fejsbuka //

Nie wiem naprawdę jakim trzeba być debilem żeby nie zdać podstawy z matmy o.O Na jakieś 50% to pisałem arkusze już w gimnazjum, po liceum to już nie mówię, bo byłem na matfizie i takie tam. Ale krew mnie zalewa jak widzę zadania typu:

f(x) = (x - 4)(x + 6) Pyt. Podaj rozwiązania funkcji kwadratowej


i rozwiązania A/B/C/D

NO KIERWA ludzie, co wyście robili w tej szkole przez ostatnie 3 czy 4 lata :O To się w dupie nie mieści jak bardzo pieniądze są marnowane na edukację takich głąbów i tłumoków, którzy ze szkoły po tylu latach edukacji wynoszą plastelinę i kredę...

#gorzkiezale #matura #zyjewsroddebili #quovadispolsko #frustracja #szokiniedowierzanie
  • 4
  • Odpowiedz
Na jakieś 50% to pisałem arkusze już w gimnazjum,


@seeksoul: Pamiętam jak na koniec gimbazy nauczyciel dał nam niektóre zadania z matury które według niego potrafimy zrobić i bez karty wzorów rozwiązałem na 98% czyli tyle co miałem na maturze rok temu.

A niezdanie matury to naprawdę wstyd. ;/
  • Odpowiedz
@seeksoul: ja w #!$%@? nie umiem matmy, ale to dlatego że zawsze miałem #!$%@? nauczycieli.

jak mnie wujek nauczył ułamków to jako jedyny z klasy celujący dostałem. a zawsze miałem #!$%@? 2/3 z matmy.

nie mam problemow z obliczeniem czegokolwiek w głowie szybko, licze pewnie lepiej niż 80% społeczeństwa, ale matmy za #!$%@? nie umiem.
  • Odpowiedz
@seeksoul: szczerze to humany u nas miały matematykę z najgorszymi nauczycielkami jakie widziałem XD śmierdziały, #!$%@?ły, gnoiły, robiły po 2 zadania na zajęciach a reszta do domu... ludzie niegłupi byli w 90% zagrożeni z maty i efekt się nasilał. Człowiek se wmawia że jest cienki, bo ma dwóję z maty, chodzi na korki żeby zdać i takie tam...

też kwestia #!$%@? podejścia nauczycieli, którzy często się nie powinni brać za
  • Odpowiedz