Wpis z mikrobloga

#crpg #rpg #gry #alphaprotocol

@Shaki: Panie, kiepski ze mnie agent. Jestem za miętki i każdej z ważniejszych postaci w grze daruję życie, bo a nuż mówi prawdę, ewentualnie to potencjalny przyjaciel, albo wydarzy się coś złego jak zabiję ;[

Swoją drogą, też miałeś takie problemy z bossami? Mają nadludzką wytrzymałość + regenerujący się pancerz. To w połączeniu z niezwykle zepsutym mechanizmem strzelania w grze sprawia, że w niektórych przypadkach bardzo ciężko mi ich w ogóle zranić ;<
  • 5
@wielooczek: A pakujesz skille w pistolet? ;] Tą umiejętnością specjalną z pistoletu ubijasz wszystkich raz raz :> Reszta broni jest cienka. Oprócz pistoletu tam bodajże tylko jeszcze sabotge i technical aptitude, ewentualnie stealth się opłacało ładowac ;c Skill z pistoletu + ten z technical aptitude który resetuje cooldowny na umiejętnościach i każdy boss szybko leży :]

A co do mordowania postaci, to ja też wiecznie im darowałem, dopiero pod koniec jak
@Shaki: Pakuję w pistolet, ale ten skill strzela tylko dwoma pociskami, akurat tyle że bossowi zejdzie zbroja, ten zdąży uciec i się schować, zbroja mu się regeneruje szybciej niż ten mój skill i tak w kółko ;p Miałem tak z


Ten koleś oszukuje: bardzo szybki, często w ruchu, mało mu energii schodzi, TELEPORTUJE SIĘ, co rusz zwołuje kumpli do pomocy, a jak się naćpa, dotkliwie dźga nożem ;x

Ale pomijając wiele
@wielooczek: maksuj dalej pistolet, nastepne poziomy tego skilla zwiększają liczbę pocisków ;] Jak do tego dołożysz reset cooldownów z umiejętności technicznych to bossowie sa banaaalni ;)

Mnie też irytował konsolowy interfejs, poza tym najbardziej #!$%@?ły mnie lagi zdarzające się w niektórych momentach, przy doładowywaniu reszty poziomu, do tego strasznie lagował mi czarny rynek i kupowanie broni/sprzetu... Ale mimo wad, grało mi się zajebiście, sam gameplay mi pasował, a o genialnej fabule
@Shaki: Ouu, bo ja głównie w skradanie, pistolety (już strzelam trzema pociskami :P), walkę wręcz i wytrzymałość (w tej kolejności) pakuję. Muszę co nieco rozwinąć techniczne z tego co widzę ;]
@wielooczek: ja tam walkę wręcz i wytrzymałośc w ogóle olałem imo nieprzydatne ;d Tylko pistolety/stealth/umiejetnosci techniczne/sabotaż walka wręcz w sumie tak naprawdę to przydaje się tylko w jednym momencie w całej grze, a wytrzymałości nie potrzebowałem bo wszystkich mordowałem po cichu :P