Wpis z mikrobloga

Ave #jkm #krul #korwin #korwinnadzis - pełen odlot :)

- Stawia pan znak równości między Żydami a Unią Europejską?


- Nie, ale niewątpliwie siedzą tam Żydzi, którzy wprowadzają program Hitlera. Tylko, że faszyzm to była łagodna forma socjalizmu

- Hitler ma na koncie zamordowanie milionów ludzi


- Po pierwsze mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera


- ...ale jest faktem


- Niech pan mi pokaże chociaż jedno zdanie Hitlera, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Nie znajdzie pan.

Cały wywiad z Do Rzeczy: http://imgur.com/a/Oc31h

#4konserwy #neuropa #cytaty #historia #humor #heheszki #knp #bekazlewactwa
  • 18
@Yahoo_: JKM jest zamordystą, który obiecuje, że będzie "dobrym" zamordystą :) swego czasu @Sierp w kilku komentarzach dobrze go podsumował

dziwi mnie jednak, że JKM nie porusza tematu np. Mossadu na Majdanie, albo tego że Prawy Sektor ma gorąca linię telefoniczną z Tel Avivem. Ale to może domena Michalkiewicza :)
@AlohaInternet: Faktem jednak jest, że nie ma pisemnej zgody Hitlera na holocaust. Ale faktem jest też , że na sumieniu Hitlera JEST zamordowanie kilku milionów ludzi - to , że nie ma pisemnej zgody to nie oznacza , że o tym nie wiedział. Są dowody poszlakowe, a takie teksty JKM to przekłamywanie historii - chociażby zgoda Hitlera na T-4, rozkaz Goeringa, czy też zeznania świadków
@delKrul: TV trzeba kontrolowac i nie dopuszczac do glosu socjalistow? Moze kazdemu kto sie przyzna do pogladow socjalistycznych (czyt. roznych od pogladow JKM) po prostu zaserwujemy kulke w tyl w glowy?
Moze kazdemu kto sie przyzna do pogladow socjalistycznych (czyt. roznych od pogladow JKM) po prostu zaserwujemy kulke w tyl w glowy?


@Yahoo_: durniejszego, bardziej demagogicznego pytania niż to w życiu nie widziałem. Po prostu pozostawię to bez komentarza.

TV trzeba kontrolowac i nie dopuszczac do glosu socjalistow?


@Yahoo_: Dlaczego brak pełnej wolności słowa nagle nazywasz kontrolą TV i niedopuszczanie kogoś do głosu? Wyolbrzymiasz wszystko tak bardzo, że czytając twój wpis
Dlaczego brak pełnej wolności słowa nagle nazywasz kontrolą TV i niedopuszczanie kogoś do głosu? Wyolbrzymiasz wszystko tak bardzo, że czytając twój wpis automatycznie łapię się za głowę.


Czytales ten wywiad?

@delKrul:
@delKrul: Nie, ale odnosi się do mojego komentarza o JKM, w wątku dotyczącym JKM z zalinkowanym wywiadem z JKM. Wybacz, że w pierwszej chwili nie załapałem, że przyszedłeś sobie na filozoficzne rozkminy i nie chcesz dyskutować o poglądach JKM. I jeszcze jesteś wielce zdziwiony, że je przytaczam.
Nie, ale odnosi się do mojego komentarza o JKM, w wątku dotyczącym JKM z zalinkowanym wywiadem z JKM. Wybacz, że w pierwszej chwili nie załapałem, że przyszedłeś sobie na filozoficzne rozkminy i nie chcesz dyskutować o poglądach JKM. I jeszcze jesteś wielce zdziwiony, że je przytaczam.


@Yahoo_: A jak wrzucę zdjęcie na tle morza i ktoś spyta jakie to morze to już on filozofuje? Widzę, że twoja inteligencja nie obliguje cię