Wpis z mikrobloga

#lechia #legia #mecz #stadion #ekstraklasa #kultura #kibice

Mirki drogie, postanowiłem zabrać 2 różowe paski (w sumie same chciały zobaczyć jak jest) na mecz naszej ekstraklasy! Długi weekend spowodował, że byliśmy w Trójmieście, gdzie w sobotę w Gdańsku odbył się mecz Lechii Gdańsk z Legią Warszawa. Dosyć dobra okazja myślę, bo po pierwsze spodziewałem się w majowy weekend sporej frekwencji (ponad 18 tys.) jak również było to możliwość obejrzenia meczu na stadionie wybudowanym na EURO 2012. Jakie były wrażenia różowych pasków po meczu?

1. Boisko piłkarskie jest zdecydowanie mniejsze niż wygląda w telewizji.

2. Nawet różowe paski zauważyły, że poziom ekstraklasy nie jest najwyższych lotów.

3. Doping ultrasów Lechii robił na różowych paskach wrażenie....do czasu strzelenia gola przez Legie

4. Siedzieliśmy dosyć nisko, dlatego kultura wobec sędziego oraz skrzydłowego rywala przejawiająca się w postaci soczystych wiązanek oraz czasami ostre reakcje siedzących obok kibiców powodowały, że się po prostu bały.

Wniosek:

  • 5
  • Odpowiedz
@smierckonfidentom: te różowe paski skończyły studia, pracują i nie są przewrażliwione . Osobiście uważam, że bezpodstawne wyzywanie zawodnika drużyny przeciwnej od najgorszych wyzwisk jakie przychodzą do głowy jest słabe.
  • Odpowiedz