Wpis z mikrobloga

@Synekdocha: Dałoby się usprawnić tagi, może nie byłyby one identyczne jak subreddity, ale coś w tym kierunku. Na dodatek zwykły użytkownik nie zobaczyłby różnicy. Też już o tym pisałem. W skrócie: wprowadzić opcję minusowania - tylko dla tych, co ją włączą, tylko oni będą mogli minusować i widzieć minusy. Wprowadzić powiadamianie o wpisie w tagu powyżej X plusów - też tylko dla tych, którzy to włączą. I wtedy mamy coś
  • Odpowiedz
@Synekdocha: @Mordeusz: Z Reddita korzystam, przeglądam różne feedy i korzystam aktywnie z appki Alien Blue do przeglądania ciekawych dla mnie kanałów informacji.

Dlatego mówię, że Wykop chce upodobnić się do Reddita wrzucając mirko na główną. Aktualnie tagi na mikroblogu są nieskomplikowaną wersją tego, co mogłoby przekształcić się w subreddity z prawdziwego zdarzenia. Jestem jak najbardziej za takim pomysłem, bo taka kategoryzacja treści da możliwość znalezienia ludzi o podobnych
  • Odpowiedz
Nie wątpię, że temat mają przemyślany


@krejdd: Niedawno pojawił się nowy właściciel, który pewnie wymaga i bardzo wątpię, aby wiedział dokładnie, co robi. Na oko próbuje iść raczej w kierunku Facebooka niż Reddita.
  • Odpowiedz
@krejdd: będą jaja, ze screenów wynika że gorące będą się wyświetlały na głównej, czyli atencyjne wpisy dostaną 100x więcej atencji a reszta wpisów będzie mało oblegana jak teraz, i dobrze. Żal mi tylko główniarzy nabranych na pasty i mirkowe memy. A właściwie powinienem napisać, że nawet mi ich nie żal.
  • Odpowiedz
@krejdd:

Wprowadzenie czegoś na wzór Reddita miałoby sens tylko i wyłącznie wtedy, gdyby z Wykopu zniknęła cenzura, a feedy moderowaliby użytkownicy, ale nietrudno się chyba domyśleć, że administracja na to nie pozwoli.
  • Odpowiedz
@krejdd: Ledwo "odkryłem" mirko a tu mi Macieje i Michały zabierają codzienną dawkę fruwających p----------h kosmonautów :/

Banowanie za wulgaryzmy i pasty o ostrym jedzeniu to początek końca tego cudownego miejsca w internecie i rażący brak niekonsekwencji w podejściu do cenzury. Bo albo dopuszczamy słowa powszechnie uważane za wulgarne, albo nie. Pośrednie rozwiązania to absurd i tworzenie setki sporów dotyczących określenia linii, której nie można przekroczyć.

#wmoimsercutylkomirko
  • Odpowiedz
  • 2
OH NO! Jak do tego dojdzie, to Leszke już nie będzie mógł śmieszkować. Jestem na nie.
  • Odpowiedz