Wpis z mikrobloga

@Skyline185: nawet mi ich k---a nie zal oni nie mają żadnego pojecia o dorosłym zyciu taka roszczeniową postawe to ja ostatnio miałem jak konczyłem technikum ... nwet mi ich nie zal niech z----------ą za pół darmo skoro taki kierunek wybrali a nie inny, jakby sie swiatem ten z d--y politolog interesowął to by wiedzął ze po jego kierunku nie ma roboty i by sie wział za cos innego albo kursy
  • Odpowiedz
W ogóle nie rozumiem, co ma zmienić Palikot, bo to chyba jego akcja? Czy on się czymś różni od rządzących i głównej opozycji. Rozumiem, że już zmieniał poglądy od prawa do lewa, ale nadal nie ma nic innego do zaproponowania.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: to nie jest tak, że nie ma pracy. Po politologii jest całkiem sporo różnych zajęć - zaczynając od wszelkiej maści NGOsów, przez partie polityczne, media, instytucje badawcze po uniwersytety. Problemem jest ilość i jakość wiedzy przeciętnego "absolwenta", który więcej czasu w BUWie spędza na "spotted" i w modnych lokalach niż na pracy, a także jego roszczeniowa postawa. Znam kilka osób, które po politologii, socjologii czy administracji znalazły sobie naprawdę
  • Odpowiedz
@kawonauta: Najgorsze jest to, że ważny temat jakim jest sytuacja młodych ludzi został zawłaszczony przez "grupę leni i nierobów" którzy chcieliby zarabiać 10000 w wieku 18 lat.

Nikt nie mówi o tym, że program studiów to jest kompletna tragedia, wykładowcom na studiach nic się nic nie che i nie mają oni praktycznej wiedzy (skończyłem rok temu dobrą politechnikę więc mówię z doświadczenia), nic nie mówi się że zlikwidowano technika, że
  • Odpowiedz