Wpis z mikrobloga

Sytuacja wygląda tak: Wróciłem na weekend majowy do swojego domu bo musiałem, moj #rozowypasek miał wolną chatę i zaprosila koleżankę, kumpli i robili jakiegos tam grilla. Wczesniej napisala mi sms w stylu, że nie za bardzo może pisać. Myśle sobie że spoko, niech robi co chce bo ja też mam swoich znajomych i przynajmniej bede mial spokoj ale wydało mi sie to dziwne. Napisała mi pozniej tylko że idzie spać, następnego dnia podobnie, tylko że w ciągu dnia prawie słowa nie zamieniliśmy. Wczoraj znow robila grilla i po prostu przestała się odzywać, połączenia odrzuca, na wiadomości nie odpowiada. Nie za bardzo wiem co mam o tym myśleć, co byście zrobili na moim miejscu ?

#rozowepaski #czujetfwnogf
  • 361
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy ona w ogóle grilla robi, dziwne, że niby robi dwa dni pod rząd, szczególnie w taką pogodę :) Może jej nawet w domu nie ma, dlatego nie odbiera, żeby się nie wydało :)
  • Odpowiedz
Drogie Bravo. Mam 20 lat i dziewczynę, którom chyba kocham. Puszczam jej szczały na tela ale ona nie odp. Nie ma piniędzy na koncie czy czo? Nie wiem co mam robić. Słucham Tokio Hotel i płaczę w poduszkę. Pozdrawiam Seba.
  • Odpowiedz
Ona miała taką akcje, że seks rozmowy prowadziła z kumplem, najpierw tolerowałą zamiast kazac #!$%@? a pozniej sama pisała. Ale od tamtego czasu 100% uczciwości wobec mnie. Porozmawiam na pewno, teraz tylko domysły snuje.


@dwupak_shakur: No #!$%@? na bank xD. Przykra sprawa, napije sie za Ciebie! :)
  • Odpowiedz