Wpis z mikrobloga

tak się zastanawiam kto tu kogo i na czym wyruchał w #pucharpolski - gwizdy, brak pozdrowień i bojkot w liczbie 15-20 tysięcy osób z Zawiszy i 100 osób z Zagłębia, no zajebiście się kumaci dogadali. jakby nie patrzeć, Zawisza miał przewagę w karnych bo cały stadion był za nim. garstka osób z Lubina, która próbowała dopingować (pozdro) i tak zaraz była zagłuszana przez "zgodowicza" i ambitny brak przyśpiewek poza "WKS" i "Zawisza Zawisza"

#pilkanozna
  • 5
  • Odpowiedz
@jordanos: Właśnie tak się zastanawiałem kto z tej trybuny, na której zrobili kartoniade, wie że Zagłębie i Zawisza mają przybitą zgodę. Druga sprawa ilu z nich kojarzy, że Błąd jeszcze niedawno biegał w ich koszulce - bo gwizdy przy karnym były równie duże.
  • Odpowiedz
@jordanos: tacy janusze, że każdy był w barwach, a na górnych sektorach nikt nie siedział. sam byłem na dole, ale od Zagłębiaków z góry wiem, że przyjechało sporo osób (tysiąc lub dwa), które normalnie chodziły do młyna na Zawiszę i teraz przełamały bojkot.

@Ralkee: wiedzieli, pół stadionu biło brawo jak wchodził Błąd (a przy pozostałych zmianach Zagłębia były najwyżej gwizdy)
  • Odpowiedz
@pogodynek: Z mojego sektora szły gwizdy na Błąda. Siedziałem na G16 (albo G15) - tam mnóstwo osób w szalikach/koszulkach Zawiszy. Zagłębie pojedyncze koszulki było widać. Co do przyśpiewek - ciężko bez zorganizowanego dopingu zrobić coś więcej niż pojedyncze zrywy.
  • Odpowiedz
@Ralkee: z przyśpiewkami chodziło mi o to, że nie było żadnych prócz skandowania pojedynczych wyrazów. zresztą widziałem jak ktoś intonował jedną przyśpiewkę Zawiszy to nikt mu nie odpowiedział. porównaj to do nas D9 gdzie w te całe 20 osób potrafiliśmy zaśpiewać i "jesteśmy zawsze tam" i "w herbie mamy młoty" i "czy wygrywasz czy nie" i "MKS po życia kres", a nie tylko "Zagłębie Zagłębie" na przemian z "MKS MKS"
  • Odpowiedz