Wpis z mikrobloga

@mentosh: masz coś do mojego tagu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym nie powiedziałabym, nie wiesz co się dzieje na privie, a tam dostaję wiadomości typu "jesteś gruba i brzydka XD". Poza tym dostaję wsparcie mentalne pod postacią "dasz radę, rób to i tamto" a nie "jesteś taka fajna i piękna i w ogóle chcesz się ruchać może?" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pepoon: nie, nie mam nic ani przeciwko temu tagowi ani Twojej "akcji", ot takie moje wieczorne przemyślenia z dupy przed włączeniem #openttd. jesteś już kilka lig wyżej niż wypokowe stulejki, bo zamiast uzalać się nad swoim losem, coś z tym robisz. btw. sam miałem kiedyś 14kg nadwagi po kilku mies. pobycie w szpitalu i mam jakieś dziwne zboczenie, że lubię czytać wpisy osób, które chudną i czasem
  • Odpowiedz
@mentosh: nie bo kobiety inaczej definiują przegryw. Męski przegryw to jest prawiczek lat 25 w życiu dziewczyny za rękę nie trzymał. Damski przegryw to jest po kilku związkach, sporej ilości seksów, aktualnie ma depresję i nadwagę.
  • Odpowiedz
@pietrek16: wiesz co to użyć jednego słowa w dwóch różnych znaczeniach, czyt: w innym kontekście niż zazwyczaj znaczy? mogłem napisać "strateg" "cwaniak", ale spójrz sam jak to brzmi..
  • Odpowiedz