Wpis z mikrobloga

@H4vana: @PanSutek: @sin89: @GoracyStek: @Synekdocha: @ricardo_kaka: @SamiecAlfa:

Panowie, poważnie pytam i chodzi mi o to, czy można jakoś powstrzymać krwawienie. Czy w ogóle można uprawiać sex. Słyszałem, że podmycie się zimną wodą powstrzymuje krwawienie. Dobrze by się umyła itd. można uprawiać sex ? Wiem, że gdy podniesie coś to może nagle się zacząć. Tego się boję. Od samego seksu, może zacząć krwawić?
  • Odpowiedz
@mateusz-zajac-3344: Jak zatkasz penisem pochwę to może dojść do nagromadzenia krwi wewnątrz niej pod dużym ciśnieniem, co grozi eksplozją, ewentualnie fontanną krwi z dupy. Czasem ciśnienie jest tak wielkie, że poprzez Twoją cewkę moczową krew zaczyna tryskać z Twojej dupy, uszów i nosa.
  • Odpowiedz
@mateusz-zajac-3344: oczywiście, że się da :) nie powstrzymasz krwawienia i zawsze coś wycieknie. Trzeba być świadomym tego, że można pobrudzić nieco otoczenie, najlepiej rozłożyć coś pod siebie albo iść pod prysznic.

W ogóle nigdy nie rozumiałem, czemu okres ma powodować brak seksu. Z autopsji wiem, że kobiecie to sprawia bardzo dużą przyjemność, o ile nie jest to 1-2 dzień (zależy jak znosi) okresu. Powiem więcej, to nawet przynosi ulgę kobiecie, ale
  • Odpowiedz
Stary, ja pytam, czy da się zahamować krwawienie. Myślę, że wszyscy zrozumieli


Słyszałem, że podmycie się zimną wodą powstrzymuje krwawienie


@mateusz-zajac-3344: (#) To Ty pytałeś kiedyś o to czy typiara z którą spałeś może być w ciąży? Na lekcje to Ty chyba nie chodziłeś bo takie rzeczy powinny wiedzieć trzynastoletnie dzieci. Trochę mi było głupio ostatnim razem jak Cię zjechałam, ale #!$%@?, człowieku. Dokształć się najpierw a potem pieprz.

  • Odpowiedz