Wpis z mikrobloga

No więc #wykopoczta...

Na początku powiem tylko, że w tej edycji było za dużo #przypadek przy którym zgodnie (razem ze swoim #niebieskipasek) odpowiadaliśmy #niesondze.

Otóż osoba do której pisałam ja-częściowa nazwa jej miejscowości to moje nazwisko, a ulica na której mieszka to mój adres zamieszkania aż do pełnoletności. A za to nazwisko wykopowicza wylosowanego przez mojego paska to imię naszego kota.

Zmierzając do mojej wykopaczki, którą odebrałam właśnie dzisiaj...

@namthar: Po pierwsze cieszę się, że nie sprawiłam Ci problemu. Po drugie w Poznaniu byłam tylko raz, pokochałam go więc puzzle poznańskie są wręcz idealne :P a Fortuna i Miłosław? Ekhm...wyczuwam szpiegów, bo to moje jedne z ulubionych piw! A jeśli chodzi o chlebek-perfekcyjnie. W Holandii pieczywo nie jest złe, ale do polskiego się nie umywa a co dopiero do #handmade ;) I na koniec bardzo, bardzo Ci dziękuję, myślę, że lepiej trafić z tym wszystkim nie mogłeś ;)

A swoją drogą zastanawiam się co by ludzie wysyłali jakby nie można było przesyłać alkoholu...:D
W.....a - No więc #wykopoczta...



Na początku powiem tylko, że w tej edycji było za...

źródło: comment_v8TyrtTBo042i6m4iBfxzCb3k2ysHlIS.jpg

Pobierz
  • 12
@WykopowyOdwykToSciema: Cieszę się, że paczka przypadła do gustu :) I sorki, że dotarła dopiero dziś, ale nie chciałem, żeby przez weekend leżała gdzieś w kurierskim magazynie, więc zamiast wysłać w czwartek, wysłałem dopiero w poniedziałek :) A chlebek pewnie straciłby sporo na świeżości.

Cieszę się też, że piwko dotarło w całości. Ale chyba miało wystarczająco miękko :)
namthar - @WykopowyOdwykToSciema: Cieszę się, że paczka przypadła do gustu :) I sorki...

źródło: comment_35KxoebWNkXTdN4ATkgF3hchyBEd92Yw.jpg

Pobierz