Wpis z mikrobloga

#paczkaprzyszla

Śmiesznie wyszło, bo okazało się, że z @mx2 pisaliśmy wzajemnie do siebie :D

#coolstorychyba Ze względu na zmianę mieszkania poprosiłam wykopocztę o zmianę adresu na paczkomat. I czekam, jak ta ciota, na jakiegoś sms'a, czy co to tam przychodzi. Zaczynam panikować, ale nadal czekam. Myślę sobie, czyżby mnie mój miras wystawił i paczka nie dojdzie przed weekendem majowym? :<

A wiecie co się okazało? Że po prostu wykopoczta wysłała stary adres (całe szczęście, że przeprowadzam się dopiero jutro!). Więc heja, lecę do skrzynki. Jest awizo! #tylewygrac No to biegiem na pocztę (oczywiście kolejka). Jest paka! Wielka!

A w niej koszulka i grafika własnoręcznie zrobione przez miraska! Dostałam zalecenie, by koszulkę nosić bez stanika ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i na koniec oczywiście słodkości - kocham KinderBueno <3 Cukierki z wódką trochę się pogniotły i się rozlały. Zjem jeszcze dwa i pijana będę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jeszcze pieprz dostałam, żebym mogła dużo pieprzyć w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A list dostałam skanem, @mx2 dałby sobie rękę uciąć, że go pakował, więc byłby teraz jednorękim bandytą :D

#wykopoczta #coolstory
majhia - #paczkaprzyszla



Śmiesznie wyszło, bo okazało się, że z @mx2 pisaliśmy wza...

źródło: comment_N2PUP1jhTQfbtpr6dKRXOmGTlbrYiN8u.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.