Wpis z mikrobloga

A teraz ja się pochwalę swoją paczką ;) już miałam banana na buzi jak mój niebieskipasek napisał, że paczka czeka na mnie w domu ;))

Dostałam paczkę od @znikajacypunkt - dziękuje bardzo ;)

Moja pierwsza edycja, troszkę się obawiałam ale dostałam super paczkę ;)

Piwo spróbuję na pewno dziś, jeszcze takiego nie piłam (napiszę potem jak wrażenia smakowe) ;)

A miód naturalny mega na pewno się przyda - nie tylko do herbaty jak napisałeś ;) już mój #niebieskipasek się do niego dobierał ;d ale mu zabrałam ;p

Do tego własnoręcznie napisany list, zgodnie z prośbą treści nie udostępniam ;)

#wykopoczta #wykopaczka #chwalesie
Pobierz czekoladaa - A teraz ja się pochwalę swoją paczką ;) już miałam banana na buzi jak mó...
źródło: comment_1Q5DKyijxI3CQzXImvTsZgvnrJSkc6kC.jpg
  • 14
@nokash: Nie kupuje miodu, bo mój dziadek produkuje (znaczy się jego pszczoły), ale widziałam w sklepie takie słoiczki po kilkanaście złotych. Piwo może kosztować ok. 5 to masz 20. Nie moja sprawa, ale nie oceniaj za surowo. Nie każdy ma kasę, żeby się szarpnąć na drogie prezenty i robi za 20 zł. Najważniejsze, że czekoladaa jest zadowolona. Po kij drążyć temat.
Zgadzam się z toba. Jednak regulamin to regulamin. Jak jest napisane ok 30 to tak ma mbyc. A jak ktoś wie ze nie Podola to nie bierze udziału. A tym bardziej ze ktoś liczy tylko na gifty a sam ma innych w dupie. Juz się zamykam.
@czekoladaa: Całe szczęście, że doszła paczka. Miałem naprawdę obawy, że coś może się stłuc. Cieszę się, że Ci się podoba. Miałem problemy jaką niespodziankę Tobie sprawić. Pierwsza koncepcja była taka, że chciałem wysłać miód od kolegi, który ma pasiekę, ale w słoiku by to wyglądało nieelegancko. Także postanowiłem w tej kamionce bo może przyda się kiedyś na coś?

@nokash: Tak regionalne. Piwo z mojego regionu i miód jak najbardziej. Jest
Ja ci nie zarzucam ze za tani. Twoja sprawa co kupiles. Mi chodzi o regulamin który mówi o zasadach które należy przestrzegać. Jeżeli jest ti dla ciebie ważne.